"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО 2019!

До уваги випускників шкіл! З 5 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 25 березня 2019 року. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Бажаємо успіхів!

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Хочеш стати психологом? Вступай до ХНУВС на факультет №3 або №6!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ готують фахівців за спеціальністю «Психологія». Психолог в поліції – це забезпечення підтримки, захисту та психологічної допомоги поліцейським у несенні служби.

Харків – місто, в якому хочеться навчатися

Харків – одне з найкрасивіших міст України. У ньому гармонійно співіснують заводи і театри, офісні хмарочоси і парки розваг. Це місто молодості і студентства, талановитих науковців і політиків, промисловців і митців. Він такий різний і такий один-єдиний – наш Харків!

Поезія – це свято, як любов

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося тематичне свято «Поезія – це свято, як любов», присвячене Всесвітньому Дню поезії та вшануванню творчості української поетеси Ліни Костенко.

Визначено переможців першості університету з таїландського боксу Муей-Тай

За результатами змагань призові місця розподілилися так:

І місце і перехідний кубок отримала команда факультету № 2, 

ІІ місце – команда факультету № 3, 

ІІI місце посів факультет № 1, 

ІV місце – факультет № 4  і 

V місце – факультет № 6.

В університеті проходить першість з таїландського боксу Муей-Тай

У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить першість університету з таїландського боксу Муей-Тай. У змаганнях беруть участь команди від факультетів №№ 1–4 та № 6.

Проведено профорієнтаційні зустрічі у Тростянецькому районі Сумської області

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела профорієнтаційну роботу в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів м. Тростянець та у Боромлянському НВК Боромлянської селищної ради Тростянецького району Сумської області.

Проведено стройові огляди особового складу університету

Першим проректором Харківського національного університету внутрішніх справ підполковником поліції Дмитром Швецем проведено стройові огляди особового складу університету з метою підготовки до несення служби із забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення виборів Президента України.

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

05 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України»

11 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна європейська поліцеїстика та можливості її використання в діяльності Національної поліції України»

18 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференції до 25-річчя ХНУВС «Кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії злочинам проти громадської безпеки та публічного порядку»

19 квітня 2019 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Ювілейна ХХ Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою) «Діяльність патрульної поліції (зарубіжний досвід)»

25 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, суспільство, закон», присвяченої пам’яті професора С.П. Бочарової

16 травня 2019 року у Харківському національному університеті
внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Актуальні
питання сучасної науки в дослідженнях молодих учених»

16 травня 2019 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться XXVI науково-практична конференція курсантів та студентів «Сучасна наука і правоохоронна діяльність».

17 травня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Правоохоронна функція держави: теоретико-методологічні та історико-правові проблеми»

31 травня 2019 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує Вас узяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України»

До уваги!

З 1 березня 2019 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.