Реєстрація вступників, які мають вищу освіту за спеціальністю «081 Право». Вони подають документи на вступ та отримують направлення (екзаменаційний листок) на проходження ЗНО з 12 липня по 25 липня 2017 року (до 18.00) в приймальній комісії університету за адресою: проспект Льва Ландау, 27.

Рейтинг оцінює університети світу на основі аналізу цитованості вчених-співробітників університетів в системі Google Scholar.

У рамках реалізації програми короткострокового підвищення кваліфікації поліцейських перед призначенням їх на керівну посаду, в тому числі вищу керівну посаду, ніж займана, у органах (підрозділах) ГУНП України в областях, кафедрою адміністративної діяльності поліції факультету № 3 проведені семінари-тренінги на базі ГУНП в Харківській області.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває вступна кампанія. Сьогодні творчий конкурс проходили вступники на денну форму навчання за державним замовленням факультет № 3 за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Психологія», а також  факультету № 4 за спеціальностями «Право» та «Кібербезпека».

За даними консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2017 року, складеного освітнім ресурсом «Освіта.ua» на основі результатів національного та міжнародних рейтингів вузів («Топ-200 Україна», «Scopus», «Вебометрикс») – Харківський національний університет внутрішніх справ піднявся ще на 9 позицій і посів 139-140 місце. Серед відомчих вишів ХНУВС  є лідером.

Вийшов друком ювілейний збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» № 2 (16) 2017.

Вступна кампанія у Харківському національному університеті внутрішніх справ триває. Сьогодні творчий конкурс проводився для вступників на денну форму навчання за державним замовленням факультету № 2 за спеціальністю «Право».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи з нагоди приведення до Присяги працівника поліції слухачів курсів первинної професійної підготовки. Сьогодні випускниками навчального закладу стали 69 працівників ГУНП в Харківській області та 2 працівники ГУНП в Сумській області.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває вступна кампанія. Сьогодні творчий конкурс проходили вступники на денну форму навчання за державним замовленням факультету № 1 за спеціальністю «Право».

У ХНУВС відбувся День відкритих дверей

2016-12-17

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. Щойно потрапивши на територію навчального закладу, абітурієнтам, їх батькам та гостям була надана можливість отримати першу інформацію про університет. На відкритому майданчику були розміщені інформаційні стенди усіх факультетів університету, де містилася інформація про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та багато іншого. 

Відеозапис прямої трансляції Присяги курсантів-першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-15

На кабельному телеканалі Тріолан-Info (у містах: Харків, Київ, Дніпропетровськ) та каналі YouTube розміщено пряму трансляцію урочистих заходів, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками.

Відеоролик «Присяга курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ на вірність Українському народу»

2016-10-15

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції.

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції (ФОТО, ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них 100 майбутніх слідчих підрозділів Національної поліції України, 50 фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та 150 поліцейських кримінального блоку.

Арсен Аваков вручив нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-14

Під час урочистостей з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив державні та відомчі нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Арсен Аваков: "Бути новим поліцейським - це бути тим, кому довіряють" (ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Валерій Сокуренко: «Служіть і навчайтеся так, щоб вас поважали люди» (ВІДЕО)

2016-10-14

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав курсантів І курсу з визначною подією у житті – складанням Присяги працівника поліції.

Юлія Світлична: «Ви повинні гордо нести честь та високе звання українського поліцейського» (ВІДЕО)

2016-10-14

Очільник Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична взяла участь в урочистостях з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками Харківського національного університету внутрішніх справ
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017