Лист:

На якому факультеті можна здобути професію за спеціальністю експерт-криміналіст?


Відповідь:

Добрий день. На сайті Університету у вкладці АБІТУРІЄНТУ (ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ КУРСАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ПО ФАКУЛЬТЕТАХ) Ви маєте можливість ознайомитись з факультетами Університету, спеціальностями, за якими факультети здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти, та покроковою інструкцією щодо вступу на навчання. Додаткову інформацію щодо вступу на навчання Ви маєте можливість отримати за телефонами приймальної комісії – тел. (057)7398300, (057)7398310 або з мобільного 0976801353.

Лист:

Добрий день . Хочу поставити питання , коли буде відомо про обсяги набору курсантів у 2017 році?


Відповідь:

Добрий день. На сайті Університету у вкладці АБІТУРІЄНТУ Ви маєте можливість ознайомитись з Правилами прийому до Харківського національного університет у внутрішніх справ у 2017 році та обсягами набору за державним замовленням.

Лист:

Добрий день,я хотіла дізнатися, я здала фізо на 2 бали віджимання 18 разів. На 5 балів біг на 100м. Та на 4 бали 1000м. Я можу розраховувати на бюджет?


Відповідь:

Добрий день. Добір кандидатів на навчання здійснюється установами (закладами) МВС України територіальними органами (підрозділами) Національної поліції України. З приводу проходження етапів відбору кандидатів на навчання зверніться до територіального органу, який здійснює оформлення Вашої особової (навчальної) справи. Також, Ви маєте можливість вступати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). Для цього потрібно подати заяву на вступ в електронній формі з 12 липня по 20 липня включно для абітурієнтів, які складають творчі конкурси; з 12 по 26 липня включно для абітурієнтів, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Лист:

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, коли відбудуться вступні випробування на заочну форму навчання за спеціальністю "магістр"?


Відповідь:

Добрий день. Строки проведення єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право»: прийом заяв вступників на основі ступеня вищої освіти «бакалавр» за спеціальністю 081 «Право» – з 12 по 25 липня 2017 року включно, прийом заяв вступників на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю, – з 12 по 17 липня 2017 року. Проведення додаткового вступного випробування, – 18 – 20 липня 2017 року. Проведення ЗНО на магістратуру за спеціальністю «Право» – 03 серпня 2017 року. Строки проведення вступних випробувань для вступу на магістратуру за іншими крім 081 «Право» спеціальностями – з 18 по 20 серпня.

Лист:

Добрый день, скажите пожалуйста после окончание специальности "Правоохоронна діяльність" кем можно будет работать? Заранее спасибо!


Відповідь:

Добрий день. Спеціальність «Правоохоронна діяльність» орієнтує в першу чергу на роботу в структурних підрозділах МВС, Національної поліції та інших державних органах.

Лист:

Повідомте, коли буде матеріал для підготовки до творчого конкурсу? Дякую.


Відповідь:

Добрий день. На сайті Університету у вкладці АБІТУРІЄНТУ Ви маєте можливість ознайомитись з Методичними рекомендаціями з проведення творчого конкурсу у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання Міністерства внутрішніх справ України (за посиланням http://univd.edu.ua/general/abit/2017/metod.pdf)

Лист:

Що робити коли все ЗНО здав? І коли прибути?


Відповідь:

Добрий день. Інформацію щодо реєстрації абітурієнтів за державним замовленням відслідковуйте на сайті Університету або для отримання більш детальної інформації щодо вступу на навчання зверніться за телефонами приймальної комісії – тел. (057)7398300, (057)7398310 або з мобільного 0976801353.

Лист:

Доброго вечора. Я випускник коледжу ПДАТУ. Хочу поступати на факультет Слідства. Скажіть, будь ласка, на який курс може бути мене зараховано? І чи є державні місця?


Відповідь:

Добрий день. Для вступу на навчання за державним замовленням на факультет № 1 (підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України слідчої спеціалізації) за спеціальністю «Право» необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України, атестат про повну загальну середню освіту та скласти творчий конкурс. Для оформлення особової (навчальної) справи Вам потрібно звернутися до кадрового апарату територіального органу (райвідділу) Національної поліції за місцем реєстрації з відповідною заявою.

Також на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» Ви маєте можливість вступати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультет № 6. Для цього потрібно з 12 липня особисто подати необхідний пакет документів (перелік документів на контрактну форму навчання за посиланням http://univd.edu.ua/dir/456/perelik-dokumentiv-na-kontraktnu-formu-navchannya) та скласти вступні випробування в Університеті (перелік спеціальностей, форм навчання, вступних випробувань та вартості навчання за посиланням http://univd.edu.ua/general/abit/2017/abit2017_1.pdf) .

Лист:

Добрый день! Скажите, что являет собой «творчий конкурс».


Відповідь:

Добрий день. Творчий конкурс – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр». На сайті Університету у вкладці АБІТУРІЄНТУ Ви маєте можливість ознайомитись з Методичними рекомендаціями з проведення творчого конкурсу у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання Міністерства внутрішніх справ України (за посиланням ( http://univd.edu.ua/general/abit/2017/metod.pdf).

Лист:

Добрий день! У мене питання. У мене заведена особова справа в поліції і в медичному огляді, що я хочу вступити на 1 факультет. Чи можу я при здачі документів переписатися на 2 факультет. Дякую.


Відповідь:

Добрий день. Зверніться до територіального органу, який здійснює оформлення Вашої особової (навчальної) справи.

Показано 1 - 10 (усього 268)  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  27  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017