Лист:

Скажіть, будь ласка, для вступу на "Правохорону діяльнісь" контрактну основу, крім особової справи, результатів ЗНО, які потрібні проходити медоглятди. Заздалегіть, дякую.


Відповідь:

Добрий день. Для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (факультет № 6) за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України та скласти творчий конкурс. Проходити медичний огляд та формувати особову (навчальну) справу в територіальних органах МВС не потрібно. Для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (факультет № 6) необхідно створити особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua та з 12 по 20 липня включно подати електронну заяву на обрану спеціальність.

Лист:

Добрый день! У меня во время пожара дома, сгорел диплом. Как я могу восстановить его?


Відповідь:

Добрий день. Для отримання дублікатів документів про освіту необхідно звернутися з відповідною заявою на ім’я ректора. До заяви додати оригінал газети з оголошенням про втрату документа, копію паспорта (1,2,3 сторінок), копію індивідуального податкового номеру, копію документа про попередню освіту та копію свідоцтва про шлюб (розлучення) у разі зміни прізвища. За більш детальною інформацією зверніться до відділення практичного навчання відділу організації освітнього процесу.

Лист:

Доброго дня! Скажіть будь ласка, я хочу поступити до вас на 6 факультет, на спеціальність правоохоронна діяльність. Мені потрібно здати ЗНО з Української мови та Історії України, а третій предмет фізкультуру?


Відповідь:

Добрий день. Для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (факультет № 6) за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України та скласти творчий конкурс.

Лист:

Скажіть будь ласка ,я не встигла пройти ВЛК ,але всі документи є і медогляд. Я можу поступити на факультет № 1 тільки на контракт ?


Відповідь:

Добрий день. З приводу проходження етапів відбору кандидатів на навчання зверніться до територіального органу, який здійснює оформлення Вашої особової (навчальної) справи. Ви маєте можливість вступати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультет № 6. Для цього необхідно створити особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua та з 12 по 26 липня включно подати електронну заяву на обрану спеціальність. Додаткову інформацію щодо вступу на навчання Ви маєте можливість отримати за телефонами приймальної комісії – тел. (057)7398300, (057)7398310 або з мобільного 0976801353.

Лист:

Добрий день. У мене питання, я хочу вступити на 3 факультет. Після закінчення мені буде присвоєно звання лейтенант?


Відповідь:

Добрий день. Так, після закінчення навчання за державним замовленням курсанти отримують офіцерські звання.

Лист:

Добрий день, мене звати Ярослав. Намагаюсь поступити на факультет № 4. Повідомте, будь ласка, коли орієнтовно МВС завершить розробку питань творчого конкурсу. Залишилося не так багато часу на підготовку. Дякую.


Відповідь:

Добрий день. Інформацію стосовно змісту питань творчого конкурсу буде розміщено на сайті ХНУВС у вкладці «АБІТУРІЄНТУ» найближчим часом.

Лист:

Скажіть будь-ласка, чи є якісь критерії (вага, зріст), для абітурієнта, котрий хоче вступити до університету за державним замовленням?


Відповідь:

Добрий день. Для вступу на навчання за державним замовленням необхідно успішно пройти етапи відбору кандидатів на навчання. (Етапи відбору за посиланням https://hk.npu.gov.ua/uk/publish/article/245385) Додаткових критеріїв (вага, зріст) немає.

Лист:

Доброго дня!?

1. Для вступу в ХНУВС на навчання за кошти фіз. та юрид. осіб потрібно проходити ВЛК чи прийматимуться результати звичайної мед. комісії, що проводиться для випускників шкіл і т.д (форма №86)?

2. Чи живуть особи, які навчають на контрактній основі в казармі?

3. У відділі "Перелік документів на контрактну основу" весь перелік (п.1:чи потрібно проходити ВЛК?)?


Відповідь:

Добрий день. Для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб медична довідка не потрібна. Студенти з інших міст проживають в гуртожитку за бажанням. Перелік документів на контрактну форму навчання розміщено на сайті ХНУВС у вкладці «АБІТУРІЄНТУ».

Лист:

Доброго дня, я хотів вступити до вашого ВУЗу, зібрав мне майже всі документи які потрібні були, мав їхати здавати фізичну підготовку, та 3 дні назад зламав ногу, зателефонував до відділу куди подавав усі документи, там мені відповили "приходьте наступного року", якщо взяти справку у лікаря, можливо фізичну підготовку здати пізніше?


Відповідь:

Добрий день. Перевірка рівня фізичної підготовки є одним з етапів відбору кандидатів на навчання територіальними органами. Ви маєте можливість вступати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). Для цього необхідно створити особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua та з 12 по 26 липня включно подати електронну заяву на обрану спеціальність. Додаткову інформацію щодо вступу на навчання Ви маєте можливість отримати за телефонами приймальної комісії – тел. (057)7398300, (057)7398310 або з мобільного 0976801353.

Лист:

Здравствуйте. Какие требуются документы для поступления на бюджет. И лучше отправить электронное заявление или письменное?


Відповідь:

Добрий день. Якщо Ви плануєте вступати на навчання за державним замовленням, Вам потрібно терміново звернутися до кадрового апарату територіального органу (райвідділу) Національної поліції за місцем реєстрації з відповідною заявою для оформлення особової (навчальної) справи та своєчасного проходження етапів відбору кандидатів на навчання до ВНЗ зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Показано 1 - 10 (усього 254)  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  26  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017