СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА СРД 64.700.07

Голова спеціалізованої вченої ради, начальник кафедри оперативно-розшукової діяльності, доктор юридичних наук, старший наукового співробітника, полковника міліції Шендрик В. В.
Голова
спеціалізованої вченої ради, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів
факультету № 2,
доктор юридичних наук, професор,
Заслужений юрист України,
полковник поліції
Шендрик В. В.

На підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (наказ від 29.09.2015 №6дск) у Харківському національному університеті внутрішніх справ утворено спеціалізовану вчену раду СРД 64.700.07 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право та 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність для захисту дисертацій з обмежувальним грифом доступу.

Головою спеціалізованої вченої ради СРД 64.700.07 затверджено завідувача кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, полковника поліції Владислава Шендрика, його заступником – завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, професора Вадима Харченка.

Більшість членів спеціалізованої вченої ради СРД 64.700.07 становлять колишні та діючі працівники оперативних та слідчих підрозділів органів внутрішніх справ України, які мають значний стаж роботи у названих підрозділах, зокрема на керівних посадах районного, регіонального та республіканського рівнів. Відмінною рисою спеціалізованої вченої ради СРД 64.700.07 є те, що до її складу входять провідні науковці з більшості вищих навчальних закладів юридичного профілю (Харківського національного університету внутрішніх справ, Академії митної служби України, Державного університету податкової служби України, Національного університету ім. Тараса Шевченка та ін.) та апарату Верховної Ради України, що дозволяє ознайомлюватися із науковими здобутками та положеннями різних наукових шкіл (харківської, київської. дніпропетровської та ін.).

До спеціалізованої вченої ради СРД 64.700.07 вже надійшов ряд дисертаційних досліджень для попереднього розгляду та захисту за спеціальностями 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право та 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Здобувачі, які планують захищати дисертації в раді, представляють не лише Харківський національний університет внутрішніх справ, а й інші навчальні заклади, правоохоронні та судові органи, державні установи та організації. Результати їхніх досліджень вже впроваджені в діяльність Верховної Ради України, структурних підрозділів МВС України, інших навчальних закладів, державних установ та організацій, а також використовуються у навчальному процесі під час підготовки майбутніх фахівців правоохоронної діяльності та студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю.