Заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидіїзлочинності Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Олексій Сердюк взяв участь у XVII щорічному колоквіумі з транснаціональної злочинності, що проводився у м. Ньюкасл (Великобританія) з 26 по 28 червня 2016 року. 

В урочистостях, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ з нагоди випуску курсантів та посвячення їх у захисники правопорядку, взяли участь і представники міжнародних організацій. 

Представник Харківського національного університету внутрішніх справ – заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидіїзлочинності підполковник поліції Олексій Сердюк  взяв участь у семінарі з програми Наукового Обміну імені Марі Складовської-Кюрі, який проходив у м. Кембридж (Великобританія) з 9 по 13 травня 2016 року. Семінар проводився Наглядовою радою з фінансування наукових досліджень Англія Раскін Університету.

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала делегація Офісу ОБСЄ в Україні у складі Координатора проектів ОБСЄ в Україні Вайдотаса Верби, національного менеджера програми «Людська безпека» Координатора проектів ОБСЄ в Україні Тетяни Руденко, національних спеціалістів проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Надії Хван та Лілії Грудко.

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала чеська делегація у складі: Петр Пойман – співробітник Празького інституту безпекових досліджень (PSSI) і член комітету Чеського кримінологічного товариства, Ян Липавський – експерт з IT та політики, Томаш Флідр – провідний експерт з питань кібербезпеки, Мартін Пейрімовськи – асистент проекту Празького інституту безпекових досліджень, Іванна Смоленьова – менеджер з питань співробітництва Празького інституту безпекових досліджень (PSSI) та Ян Навратіл – викладач чеської мови Чеського центру при Почесному Консульстві Чеської Республіки в Україні.

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали спостерігачі Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Джеймс Н. Сперос, Ахмет Базер, Пітер Керн та Алессандро Нанні. Вони зустрілись з ректором університету полковником поліції Валерієм Сокуренком та проректорами навчального закладу. Гостей ознайомили з основними напрямами діяльності університету для сприяння реформуванню правоохоронних органів України.

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали представники Консультативної місії ЄС, серед яких – голова Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні) Кястутіс Ланчінскас, представник директорату цивільного планування та спроможностей СРСС Брюссель Ерік Йохансен, голова відділу регіонального співробітництва КМЄС Удо Моллер, фахівці Департамену регіонального співробітництва КМЄС Станіслав Безовскі, Деніел Фарелл та Марина Будник, асистент з питань регіонального співробітництва КМЄС Ронан Гоггін, керівник Департаменту зв’язків з громадськістю  – старший речник Сімон Пресекар. Вони зустрілися з ректором університету полковником поліції Валерієм Сокуренком та представниками ректорату. 

На адресу Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист із Бакинського державного університету. Декан юридичного факультету, доктор  юридичних наук, професор Амір Ібрагім огли Алієв звернувся до ректора університету полковника поліції Валерія Васильовича Сокуренка з проханням дати згоду на залучення до роботи Дисертаційної ради Бакинського державного університету за спеціальністю 5614.01 – «Адміністративне право; фінансове право; інформаційне право» професора університету Анатолія Трохимовича Комзюка.

На запрошення Почесного консула Азербайджанської Республіки у м. Харків Афгана Салманова ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко відвідав урочистий захід з нагоди святкування Новруз Байраму. В Азербайджані це традиційне свято, що відзначається на честь приходу весни, оновлення природи.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в українсько-азербайджанських урочистостях, присвячених Дню солідарності азербайджанців світу на запрошення Почесного консула Азербайджанської Республіки в м. Харкові Афгана Салманова. У святковому вечорі взяли участь начальник відділу міжнародних зв'язків Станіслав Осятинський, представник факультету № 6 Світлана Смородська, студенти факультету.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у семінарі з будування цілісності та виховання доброчесності для Національної академії Національної гвардії України, який відбувся за підтримки Програми професійного розвитку Бюро зв'язків НАТО. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Правоохоронна функція держави: теоретико-методологічні та історико-правові проблеми».

У конференції взяли участь представники із 12 вищих навчальних закладів України, а також Білорусі, Чехії та Польщі. Взяли участь в обговоренні нагальних питань і працівники правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

У листі до ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Сергія Гусарова Надзвичайний та повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт подякував за гостинність та зазначив, що університет і його слухачі  є прикладом позитивних змін, які відбуваються в Україні. Він підкреслив, що під час свого візиту до Харкова 4 вересня, був вражений навчальним процесом та рівнем професійної підготовки нових патрульних поліцейських.

У рамках проекту «Безпечний туристичний сезон» представники органів внутрішніх справ України були запрошені до Хорватії для сумісного патрулювання зон відпочинку. Участь у проекті також беруть і представники поліції інших європейських країн, громадяни яких для літнього відпочинку обирають Хорватію. Насолодитися красою Балканських гір та Адріатикою приїжджають туристи переважно з Італії, Словенії, Польщі, Німеччини, а також і з України. 

Начальник науково-дослідної лабораторії з проблем організації навчального процесу заочного та дистанційного навчання навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник міліції Олексій Сердюк з 28 травня по 4 вересня 2015 року проходив стажування в  Мічиганському університеті, м. Енн-Арбор, штат Мічиган, Сполучені Штати Америки у рамках міжнародної програми розвитку наукового співробітництва фонду Фогерті (Міжнародний центр Фогерті – Fogarty International Center (FIC) of the National Institutes of Health, USA. Це фонд, що підтримує дослідження, стажування та спільні з ученими США програми).

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ у складі збірної команди України зайняли ІІІ місце на чемпіонаті світу серед поліцейських.

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. Гостей зустріли ректор університету Сергій Гусаров, радник ректора Олександр Бандурка та інші представники навчального закладу. Мета візиту – побачити, як проводиться підготовка поліцейських для нової патрульної служби України. 

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук у супроводі помічника Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні Ірини Лаврів та радника з питань розвитку бізнесу комерційного відділу Посольства Канади в Україні Юрія Мардака. Мета візиту – ознайомлення та спостереження за навчальним процесом кандидатів до патрульної служби м. Харкова. Посла зустріли представники ректорату університету на чолі з ректором Сергієм Гусаровим.

 

20 серпня 2015 року Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав спостерігач Організації з безпеки та співробітництва в Європі Спеціальної моніторингової місії в Україні Джеймс Н. Сперос. 

16 серпня поточного року в Харкові відбувся ХХХ Міжнародний  традиційний легкоатлетичний марафон «Визволення», присвячений Дню міста, 24-й річниці Незалежності України і 72-й річниці визволення Харкова від фашистських загарбників. Серед спортсменів, які взяли участь у марафоні, були і представники Харківського національного університету внутрішніх справ  – 63 курсанти, а також працівник навчального закладу майстер спорту з легкої атлетики рядовий міліції Наталія Батрак.

Керівник проектів Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP) Департаменту юстиціїї  США Роберт Пікок відвідав Харківський національний університет внутрішніх справ. 

Представники навчально-тренувального центру боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору (на громадських засадах) Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародному форумі «Кібербезпека: Україна і світ».

Представники регіонального відділу Консультативної місії ЄС Станіслав Безовскі, Пекка Гюютіайнен та Ондрей Восатка з робочим візитом відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. Мета візиту – закріпити існуючі контакти, встановлені під час попередніх зустрічей, та обговорити можливості проведення комунікаційних проектів.

На кафедрі тактико-спеціальної підготовки факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей відбулася зустріч з представниками ОБСЄ. Обговорювалися питання охорони громадського порядку, контролю та ліквідації масових заворушень. Представники ОБСЄ представили міжнародний досвід правоохоронних органів і відповіли на численні запитання керівництва факультету, представників кафедри та курсантів наукового гуртка ТСП «Щит».

Курсанти і науково-педагогічний склад Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у англомовному онлайн-брифінгу на тему «Торгівля людьми в часи кризи».

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала делегація норвезьких фахівців з питань юридичної реформи. До складу делегації увійшли: Рейді Содергрен – старший радник Міністерства юстиції і громадської безпеки Норвегії, Петер Баук – старший радник Норвезької агенції розвитку, Валтер Вангберг – суддя Апеляційного суду Норвегії.

З нагоди святкування Міжнародного дня миротворців Організації Об’єднаних Націй Науковим товариством курсантів і студентів Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений круглий стіл «Участь України у миротворчих операціях ООН: історія та сучасність».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся концерт художньої самодіяльності, який організувала кафедра іноземних мов. Підвищення рівня знань іноземних мов є одним з пріоритетних напрямків діяльності вищого навчального закладу, визначених його колективом.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми кримінального права та кримінології у світлі реформування кримінальної юстиції».

Відкрив конференцію ректор університету Сергій Гусаров, який наголосив на актуальності питання реформування кримінальної юстиції. Він побажав усім учасникам плідної роботи і натхнення.

Харківський національний університет внутрішніх справ  відвідала іноземна делегація, у складі якої були представники Комітету Європейського Союзу у цивільних аспектах врегулювання кризових ситуацій (CIVCOM) та Консультаційної місії Європейського Союзу для сприяння реформі сектору цивільної безпеки в Україні (EUAM Ukraine), які представляли усі країни-члени ЄС. Під час візиту гості ознайомились з основними напрямами діяльності університету та матеріально-технічною базою навчального закладу.

У Харкові відбувся чемпіонат Європи з кемпо-карате і кобудо, в якому взяли участь 65 збірних команд, у складі яких – понад 900 спортсменів. Серед учасників чемпіонату були і представники Харківського національного університету внутрішніх справ. 

У Харкові відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Роль загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва у розвитку стратегічних відносин Азербайджанської Республіки та України». У роботі конференції взяли участь представники українських вищих навчальних закладів, азербайджанської діаспори, громадськість. Конференцію приурочено до 92-ї річниці з Дня народження азербайджанського лідера і засновника інноваційної стратегії міжнародного співробітництва.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся щорічний конкурс ораторської майстерності «Цицероній – 2015». Справжнє мистецтво красивого і переконливого мовлення продемонстрували
32 учасники – представники різних курсів і факультетів. Тематика доповідей була вільною, тому учасники висвітлювали широкий спектр моральних та етичних проблем сучасного суспільства. 

До Харківського національного університету внутрішніх справ із офіційним візитом прибули представники Консультаційної місії ЄС, а саме: Юг Мішель Фантоу (Заступник Голови КМЄС), Віктор Брандт (Заступник Голови відділу регіонального співробітництва КМЄС), Станіслав Безовскі (фахівець відділу регіонального співробітництва КМЄС), Міхай Барбут (фахівець відділу регіонального співробітництва КМЄС), Іванна Ільченко (асистент відділу регіонального співробітництва КМЄС). Представники делегації зустрілися з керівництвом університету та обговорили питання реформування органів внутрішніх справ України та можливості подальшої співпраці.

Шістнадцятий раз поспіль у Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить студентська науково-практична конференція іноземними мовами. Вона є надзвичайно популярною серед молоді, адже надає можливість не тільки поділитися  з оточуючими власними науковими поглядами з тих чи інших питань, але й поспілкуватися з актуальної теми англійською, німецькою чи французькою мовами.

16–19 квітня 2015 року у м. Нові Сад (Сербія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юніорів, в якому курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Владислав Руднєв у ваговій категорії до 74 кг посів ІІІ місце і здобув путівку на участь у чемпіонаті світу з боротьби самбо.

 

У Харкові відбувся марафон, проведення якого для нашого міста вже стало традиційним. У ньому взяли участь як харків’яни, так і мешканці інших міст України, а також представники зарубіжних країн – США, Греції, Іорданії, Йемена,  Марокко, Австрії, Польші, Германії, Росії. Усього взяло участь понад 7 тис. чоловік. 

Щороку 12 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день космонавтики. Напередодні цієї дати першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ  здійснили відеоподорож «День космонавтики – тріумф науки» у супроводі фахівців університетської  та Харківської обласної бібліотек.

Викладач кафедри захисту інформації факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Рвачов взяв участь у  міжнародній конференції на тему «Carbanak та злом даних Sony: IT ризики та загрози в 2015 році – чого очікувати у майбутньому?».

Представники регіонального відділу Консультаційної місії ЄС Удо Моллер, Станіслав Безовскі та Даніел Фарелл з робочим візитом відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. Метою їх візиту було закріпити наявні контакти, встановлені під час попередніх поїздок, та відрекомендувати Голову регіонального відділу, на посаду якого призначено Удо Моллера.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у ІІ (обласному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводився на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

До МВС України на ім’я глави відомства Арсена Авакова надійшов лист-подяка від Департаменту юстиції США. Міжнародні експерти висловлюють подяку за співробітництво в реалізації проектів, що виконуються Міжнародною програмою підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ІСІТАР) в рамках технічної допомоги Уряду Сполучених Штатів Америки.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави».

Начальник науково-дослідної лабораторії з проблем організації навчального процесу заочного та дистанційного навчання навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання, підполковник міліції Олексій Сердюк пройшов навчання в Мічиганському Університеті на міжнародному порталі дистанційного навчання Coursera та отримав сертифікат про завершення курсу Questionnaire Design for Social Surveys (Розробка анкет для соціальних досліджень).

Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Іван Кріцак взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Духовні цінності сучасності: правові, психофізіологічні, соціально-комунікаційні, безпекознавчі засади». Захід відбувся на базі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка  та був присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка, 180-річчю Київського національного університету, 66-й річниці прийняття та проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної Декларації прав людини.

 

 

Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у міжнародному турнірі з гирьового спорту пам’яті Івана Кожедуба, який відбувся на базі Харківського університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

Курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках проведення Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини представники правозахисної організації Володимир Каплун, Петро Цимбал та Ігор Кофман продемонстрували кінострічку «Ув’язнені» та провели тематичну лекцію.

У міжнародному центрі поліцейського співробітництва Національної академії внутрішніх справ відбувся тренінг з викладання тематики розслідування кіберзлочинів. Захід проходив за підтримки ОБСЄ та участі фахівців із республіки Сербії.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся XV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання протидії торгівлі людьми».

Співорганізаторами конференції виступили Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна», Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, а також Кримінологічна асоціація України.

Показано 1 - 50 (усього 52)  1  2  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017