У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості до Дня Святого Миколая. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та щасливої долі у Новому році, а також зазначив, що колектив університету шанує національні традиції  й активно залучає до святкових заходів молодь. 

На СК «Динамо – Арена» розпочато змагання з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ. Відкрив змагання ректор університету Валерій Сокуренко, який зазначив, що головне у спорті – це чесна боротьба і заслужена перемога. «Тож, не дивлячись на сильний дощ, футбол відбудеться за будь-якої погоди, а перемогу нехай отримає найсильніший», – зазначив Валерій Васильович.

Слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ХНУВС взяли участь у церемонії урочистого відкриття меморіального пам’ятного Хреста на честь героїв АТО та всіх тих, хто боровся за волю України. 

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на День Святого Миколая. Заходи відбудуться на великому плацу університету. Святий Миколай запалить вогні на святковій ялинці, художні колективи факультетів покажуть театралізовані новорічно-різдвяні композиції, відбудуться розважальні спортивні конкурси та змагання. На переможців чекають подарунки.

Завідувач кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Сергій Ткаченко провів зустріч з керівництвом Валківського відділу освіти Харківської області та учнями випускних класів Валківського ліцею ім. О. Масельського. 

Доцент кафедри криміналістики та судової експертології Тетяна Пазинич разом з курсантами 3 і 4 курсів факультету №1 відвідали Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Шоптенко разом із студентами другого курсу взяли участь у навчальному судовому засіданні, що пройшло у режимі відеоконференції в Сумському окружному адміністративному суді. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Сучасні питання фізичної підготовки працівників підрозділів МВС України в рамках реалізації концепції реформування освіти в МВС України».
Керівництво Сумського центру первинної професійної підготовки  «Академія поліції» (м. Суми) ХНУВС звертається з проханням щодо організації благодійного збору коштів з метою надання посильної матеріальної допомоги підполковнику поліції  Іванову Андрію Миколайовичу, викладачу Сумського центру на лікування його неповнолітнього сина Дмитра 2007 р.н.

Працівники Харківського національного університету внутрішніх справ заступник декана факультету № 5 майор поліції Віктор Василенко, провідний фахівець факультету № 5 підполковник поліції Федір Яценко, завідувач підготовчого відділення Євгеній Руднєв, доцент кафедри загальноправових дисциплін Ігор Панов провели профорієнтаційні зустрічі з учнями 8–10 класів м. Маріуполя.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017