27 травня 2017 року на стадіоні УТБ «Металіст» (с. Високий) відбудеться 3 тур Чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорів (група А) між командами ФК «Універ–Динамо» ХНУВС та ФК «Зміїв» м. Зміїв.

Від імені ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав команду університету «Вартові порядку» з перемогою у форумі «Курсантсько-студентська весна 2017».

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у форумі «Курсантсько-студентська весна – 2017», який відбувся на базі Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів).

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ стала учасником міського молодіжного заходу «Крок до кар’єри», який проводився у рамках реалізації Всеукраїнського проекту «День кар’єри».

У рамках роботи Університету культури в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся відеолекторій на тему «Іван Франко – видатний український письменник і політичний діяч». 

Доцент кафедри іноземних мов Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат педагогічних наук Людмила Дягілєва, старший викладач кафедри Лариса Сазанова, доцент кафедри українознавства, кандидат філологічних наук Віктор Режко, провідний фахівець відділення практичного навчання відділу організації освітнього процесу Лариса Іванова та курсанти факультету № 2 взяли участь у засіданні вчителів-філологів.

Ветеранською організацією Харківського національного університету внутрішніх справ і відділом соціально-гуманітарної роботи була організована зустріч працівників, курсантів та студентів із ветеранами ОВС.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у ІI Міжвузівському науковому квесті «Пошуки скарбів науки» та зайняли ІІІ місце серед харківських вищих навчальних закладів та наукових установ. Квест проходив під патронатом Харківської обласної державної адміністрації, Північно-Східного наукового центру НАН України та МОН України, Ради молодих вчених Харківської обласної державної адміністрації.

Члени наукового гуртка кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ столітті», яка проходила на базі Кам'янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ особлива увага приділяється практичній підготовці студентів для роботи за фахом. Кафедра економіки та фінансів постійно організовує проходження практики для молоді у банківських установах, установах Державної фіскальної служби та на підприємствах різних форм власності.  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017