Доцент кафедри криміналістики та судової експертології Тетяна Пазинич разом з курсантами 3 і 4 курсів факультету №1 відвідали Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Шоптенко разом із студентами другого курсу взяли участь у навчальному судовому засіданні, що пройшло у режимі відеоконференції в Сумському окружному адміністративному суді.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Сучасні питання фізичної підготовки працівників підрозділів МВС України в рамках реалізації концепції реформування освіти в МВС України».
Керівництво Сумського центру первинної професійної підготовки  «Академія поліції» (м. Суми) ХНУВС звертається з проханням щодо організації благодійного збору коштів з метою надання посильної матеріальної допомоги підполковнику поліції  Іванову Андрію Миколайовичу, викладачу Сумського центру на лікування його неповнолітнього сина Дмитра 2007 р.н.

Працівники Харківського національного університету внутрішніх справ заступник декана факультету № 5 майор поліції Віктор Василенко, провідний фахівець факультету № 5 підполковник поліції Федір Яценко, завідувач підготовчого відділення Євгеній Руднєв, доцент кафедри загальноправових дисциплін Ігор Панов провели профорієнтаційні зустрічі з учнями 8–10 класів м. Маріуполя.

Слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) ХНУВС відвідали комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Дуравкіна спільно з провідним спеціалістом відділу представництва у судах та інших органах управління Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Сумській області Валерією Кунець провели лекцію-бесіду для студентів 4 курсу на тему: «Вирішення земельних спорів».

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій разом зі старшим державним ревізором-інспектором відділу перевірок у сфері торгівлі управління аудиту Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області Павлом Парфентієм провели навчальне заняття  зі студентами другого курсу з дисципліни «Бухгалтерський облік».

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, Голова Громадської організації «Всеукраїнська спілка любителів лижних перегонів України» Тетяна Білоус отримала Почесну грамоту та відзнаку Національного олімпійського руху України за внесок в розвиток Олімпійського руху.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Дуравкіна провела інтелектуальну гру «Правовий пазл».