Другий день семінару-наради за участі керівників вишів МВС України проходить на базі Національної Академії Національної гвардії України. У ньому взяли участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та проректори навчального закладу.

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшла семінар-нарада «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України» за участі керівників вищих навчальних закладів МВС України.

У Харкові було проведено обласну гру вищих шкіл «Я – Українець». Учасниками змагань стали громадські активісти та представники вишів Харківщини, серед яких була і команда Харківського національного університету внутрішніх справ «Правоохоронці», яка складалась із студентів факультету № 6 та працівників відділу організації освітнього процесу.

У Харкові презентували Стратегію розвитку системи МВС України до 2020 року. Про основні напрями подальшого реформування в студії програми «Насправді» розповіли заступник Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та ректор ХНУВС Валерій Сокуренко.

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації інформує, що за ініціативи ГО «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» та підтримки обласної державної адміністрації 25 жовтня 2017 року у бальній залі Premier Palace Hotel Kharkiv планується проведення Благодійного Балу Патріотів.

За дорученням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковник поліції Геннадій Доскевич провів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ міжвідомчий семінар-нараду «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України» за участі керівників вищих навчальних закладів МВС України.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася презентація та громадське обговорення Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року.

65 молодих хлопців та дівчат, представників Сумської області, які виявили бажання присвятити своє життя справі забезпечення правопорядку в державі та боротьбі зі злочинністю, прибули до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) Харківського університету внутрішніх справ для проходження спеціальної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції на посади патрульних.

Повноцінний розвиток Української держави неможливий без створення єдиної стійкої і функціональної системи внутрішніх справ, як частини сектору національної безпеки.

Продовжено набір на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ на денну та заочну форми навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.