Шановний Євгене Олександровичу! Від імені ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ вітаю Вас із ювілеєм – 80-річчям із Дня народження!

У рамках роботи студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений круглий стіл на тему «Інноваційний розвиток України: стан та перспективи». Участь у науковому заході взяли викладачі кафедри соціального-економічних дисциплін та студенти 1–4 курсів філії.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ проведено тренінг-курс з питань боротьби з організованою злочинністю для представників Національної поліції, СБУ, прокуратури та працівників університету

Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ ректор Валерій Сокуренко поздоровив та вручив нагороди представникам університету, які відзначились у службовій та науковій діяльності.  

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів факультету № 5 (заочного навчання працівників поліції). 73 випускники майже з усіх областей України отримали дипломи бакалаврів.

У Сумській філії Харківського національного університету пройшов круглий стіл «Сучасні проблеми фінансового, господарського та адміністративного права і процесу», організований завідувачем кафедри юридичних дисциплін Оксаною Панасюк та доцентами цієї ж кафедри Наталією Дуравкіною та Богданом Сюркало.

У м. Первомайський Харківської області проведений регіональний захід «Сузір'я професій», організований Харківським обласним центром зайнятості. Він об'єднав понад 700 учнів старших класів шкіл Первомайського району та представників навчальних закладів міста Харкова та області.

З нагоди 31-ї річниці чорнобильської трагедії ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу  Валерій Сокуренко нагороджений відзнакою «Пам'ять Чорнобиля» Української Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС. 

Начальник відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ  Наталя Новікова взяла участь у зустрічі зі студентами факультету психології ХНУ ім. В. Н. Каразіна як випускниця цього вишу.

Ветеранська організація Харківського національного університету внутрішніх справ та відділ соціально-гуманітарної роботи організували зустріч курсантів факультету № 2 з ветеранами розшуку. 

Показано 91 - 100 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017