26 квітня 2017 року 200 осіб постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх разом із працівниками ГУ Національної поліції в Харківській області несли службу на території, прилеглій до стадіону КП ОСК «Металіст», де проходив футбольний матч «Шахтар» – «Дніпро».

2017-04-27

28 квітня 2017 року о 10-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочистості з нагоди випуску слухачів факультету № 5 (заочного навчання працівників поліції).

В університеті відбулися змагання з пожежно-прикладного виду спорту, в яких взяли участь команди усіх факультетів навчального закладу, а також, уперше, команда іноземних студентів факультету № 6.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися заходи, приурочені 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

До трагічної для новітньої історії України дати – аварії на Чорнобильській атомній станції – університетська бібліотека презентує книжково-ілюстративну експозицію «Чорнобиль – біль та скорбота України».

26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших аварій на атомних об'єктах – вибух 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. У ліквідації наслідків аварії брали участь близько 600 тис. українців, у тому числі й харків'яни. Кожного року по всій Україні відбуваються пам’ятні заходи.

Збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» видається з метою наукового забезпечення практичної діяльності органів внутрішніх справ, сприяння реалізації правоохоронними органами державної політики у сфері протидії злочинності, налагодження творчих зв’язків з міжнародними кримінологічними організаціями та вивчення досвіду їх роботи, здійснення кримінологічного прогнозування, а також розвитку вітчизняної кримінології.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ 24 квітня 2017 року відбулися урочистості з нагоди ювілею ініціатора створення і першого ректора першого в системі МВС України вищого навчального закладу – академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, генерал-полковника міліції Олександра Марковича Бандурки.

В системі службової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ фахівцями  кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1, представниками  слідчого управління  Головного управління Національної поліції в Харківській області  було  проведено заняття на тему: «Особливості здійснення розслідування в кримінальних провадженнях щодо торгівлі людьми».

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся III Міжнародний студентський саміт «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів». Ініціювали, організували та провели саміт Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ спільно з Асоціацією Українських правників.

Показано 101 - 110 (усього 2458)  Попередня  1  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...  246  Наступна