Куратори груп Ф-1-101, та Ф-1-102 професор кафедри теорії та історії держави і права Дмитро Слинько та старший викладач цієї є кафедри Іван Кріцак у рамках проведення виховної роботи з курсантами-першокурсниками відвідали футбольний матч між командами «Металіст 1925» і «Дніпро-1».

Кафедрою конституційного і міжнародного права факультету №4 Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з депутатом Харківської міської ради Марією Мезенцевою проведено відкрите заняття для магістрів факультету №1 на тему «Безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом».

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Василенко пройшла навчання у Міжнародній літній школі «Право Європейського Союзу та європейська інтеграція» у Державному університеті Шота Руставелі м. Батумі, Грузія.

Під час урочистих заходів з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами-першокурсниками Харківського національного університету внутрішніх справ до університету завітав начальник Подільського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України полковник поліції Сергій Шестопалюк.

Спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті Харківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного кросу «Спартакіада–2017».

У  Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  проведено туристичний зліт: «Ми молодь твоя, Україно!» серед команд І–ІV курсів денної форми навчання.

У театрі Інституту Святого Володимира у Торонто відбулася презентація англійського та українського видання книги «Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну». Книга окреслює події 2014-2015 років, коли для збройного опору російській гібридній агресії у складі МВС України була створена система добровольчих підрозділів.

Понад двохсот курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ допомагали комунальним службам Слобідського району у наведенні порядку на вулиці Ньютона, проспектах Льва Ландау, Героїв Сталінграду та Гагаріна, а також на території дитячих та спортивних майданчиків, у скверах.

На стадіоні «Динамо–Арена» відбулася гра 17 туру чемпіонату з футболу Харківської області серед аматорських команд 2017 року. На полі зустрілися команди ФК «Універ–Динамо» ХНУВС (м. Харків) та ФК «Богодухів» (м. Богодухів).

Проректор навчального закладу Анатолій Клочко, керівники структурних підрозділів, а також курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у III міській мистецькій акції «Мистецтво об’єднує молодь», яка присвячена 100-річчю від дня заснування Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.