Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко взяв участь у семінарі з підвищення кваліфікації працівників закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС України, з питань запобігання і протидії корупції.  Захід проходив на базі інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ.

За ініціативою доцента кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, підполковника поліції Валентини Гончарук проведено зустріч курсантів 1 курсу факультету № 2 із працівниками Управління патрульної поліції у місті Харкові Департаменту патрульної поліції. Під час зустрічі патрульні поліцейські ознайомили курсантів із основними аспектами своєї роботи та провели для них екскурсію.

Під час проведення загальноуніверситетського розводу ректор навчального закладу Валерій Сокуренко вручив Подяку Міністерства внутрішніх справ України курсанту факультету №1 капралу поліції Владиславу Квасневському за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість.

До Дня Конституції України працівники відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх за участю працівників Харківського історичного музею у рамках роботи Університету культури провели тематичний відеолекторій для курсантів університету.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 2002 року факультету управління та інформатики.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшло спортивне свято до Дня Конституції України. Участь у змаганнях взяли збірні команди факультетів університету.

19 червня 2017 року на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся фінал змагань Харківської аматорської баскетбольної ліги, які проходили за підтримки Харківської міської ради.

Третій (після Києва та Одеси) семінар для працівників правоохоронних органів, суддівського корпусу, журналістів та представників суспільства проходить у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочав роботу дводенний науковий семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності».

Представники факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Прібитков, Іван Покас та Валерій Пересада відвідали ГУНП в Сумській області та Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ.