Щороку серед вищих навчальних закладів області проводиться Харківський регіональний конкурс студентських і наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук під егідою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області. 

До Дня пам’яті жертв політичних репресій, який щорічно відзначається в Україні  в третю неділю травня, бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентує книжково-ілюстративну експозицію «Реабілітовані історією». 

Тринадцять років поспіль, навесні, у нашому місті відбувається «Харківський Велодень». 20 травня близько 15 тисяч харків’ян зібралися на майдані Свободи, щоб подолати дистанцію у 8,6 км. «Харківський Велодень» – загальноміська акція, в якій беруть участь усі бажаючі. Серед учасників велопробігу були й представники Харківського національного університету внутрішніх справ. 

Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує університетську спільноту ознайомитися з книжково-ілюстративною експозицією «Європейська панорама» (1 поверх, к. 110 – загальний читальний зал) та дізнатися багато цікавого з історії, культури та релігії європейських країн.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ протягом двох днів відбувається науково-практична конференція, присвячена світлій пам’яті відомого вітчизняного правознавця-цивіліста Олександра Анатолійовича Пушкіна «Проблеми цивільного права та процесу». Ця конференція традиційно щороку проходить навесні і збирає фахівців у галузі цивільного права та процесу не тільки з усієї України, але й зарубіжних держав. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочала роботу науково-практична конференція «Проблеми цивільного права та процесу», присвячена світлій пам’яті Олександра Анатолійовича Пушкіна.

У колонній залі Північного корпусу Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна відбувся благодійний бал-аукціон «Подаруй світло». 

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з курсантами факультету № 2 (кримінальної поліції). Він наголосив на важливості неухильного дотримання Присяги поліцейського, Правил етичної поведінки, інших нормативних та законодавчих актів, які регулюють діяльність та поведінку поліцейського.

Особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ охороняв публічну безпеку та порядок під час проведення футбольного матчу «Шахтар» – «Динамо». Усього було задіяно 500 працівників, курсантів та слухачів курсів первинної початкової підготовки працівників Національної поліції України.

За сприянням Консультативної місії Європейського Союзу у Харківському національному університеті внутрішніх справ було проведено тренінг-курс з питань взаємодії поліції з населенням, в якому брали участь представники патрульної поліції та дільничні інспектори з Луганської та Донецької областей.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017