Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук, доцент Наталя Мілорадова провела заняття у Головному управлінні Національної поліції в Харківській області у рамках підвищення кваліфікації керівників поліцейських підрозділів.

Працівники та курсанти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ висадили дерева біля корпусу 1/5.

У Центрі корекційної та психодіагностичної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ проведено практичне заняття зі студентами 2 курсу факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «психологія», за темою «Організація роботи практичного психолога у вищих закладах освіти».

Курсанти університету Єлизавета Сагайдак, яка навчається на факультеті № 1 і курсант факультету № 2 Вікторія Ступка взяли участь у V Міжвузівській олімпіаді з іноземних  мов серед вищих навчальних закладів сектору безпеки України, яка проходила на базі Навчально-наукового центру мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках проекту «Вчимося жити без корупції», було проведено цикл лекцій на тему: «Подолання корупції у вищих навчальних закладах та виховання антикорупційної свідомості».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося закриття другого сезону проекту «Кадети поліції». 53 випускники разом із батьками, рідними та друзями прийшли на урочистості з нагоди випуску та вручення сертифікатів про навчання.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість з легкої атлетики, присвячена 100–річчю підготовки охоронців правопорядку в Харкові. Участь у змаганнях взяли курсанти, студенти та слухачі магістратури навчального закладу.

Під час засідання Вченої ради ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу, доктор юридичних наук Валерій Сокуренко вручив нагороди за досягнення у різних галузях.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії корупції». У конференції взяли участь науковці – представники вищих навчальних закладів України, Грузії, а також Консультативної місії Європейського Союзу, які поділилися досвідом подолання корупції у своїх країнах – Литві та Румунії.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся квест «Криміналістична майстерня» для учнів 11-х класів шкіл м. Суми та Сумської обл. Захід був проведений під керівництвом професора кафедри юридичних дисциплін Наталії Горобець та викладача цієї ж кафедри Віктора Кисельова.

Показано 101 - 110 (усього 2340)  Попередня  1  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...  234  Наступна