Слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) ХНУВС відвідали комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Дуравкіна спільно з провідним спеціалістом відділу представництва у судах та інших органах управління Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Сумській області Валерією Кунець провели лекцію-бесіду для студентів 4 курсу на тему: «Вирішення земельних спорів».

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій разом зі старшим державним ревізором-інспектором відділу перевірок у сфері торгівлі управління аудиту Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області Павлом Парфентієм провели навчальне заняття  зі студентами другого курсу з дисципліни «Бухгалтерський облік».

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, Голова Громадської організації «Всеукраїнська спілка любителів лижних перегонів України» Тетяна Білоус отримала Почесну грамоту та відзнаку Національного олімпійського руху України за внесок в розвиток Олімпійського руху.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Дуравкіна провела інтелектуальну гру «Правовий пазл».

Студент 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Богдан Дмитренко виборов перемогу у відкритому чемпіонаті Сумської області.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна провела семінар-тренінг ««Готуємо науковий виступ за допомогою інноваційних технологій» (методика користування програмою Microsoft Office PowerPoint)».

Кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Харківського національного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Сергій Резанов став експертом телепрограми "За кермом".

До Всеукраїнського тижня права в бібліотеці університету за участю доцента кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Лариси Варунц відбувся урок права «Правоохоронці на захисті прав людини».

Повідомляємо, що слідкувати за актуальними новинами та подіями, які відбуваються у Харківському національному університеті внутрішніх справ, відтепер можна не тільки на офіційному сайті навчального закладу, але й у соціальних мережах FacebookTwitterInstagramYouTube.