З нагоди святкування 21-ї річниці Конституції України кафедрою конституційного і міжнародного права факультету № 4 спільно з науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений круглий стіл на тему «Конституція України: питання теорії і практики».

Залучення практичних працівників до навчання є одним із пріоритетних напрямів підготовки поліцейських у рамках реформування та розбудови Національної поліції України.

У рамках роботи Університету культури в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся відеолекторій для курсантів за участі працівників Харківського міського центру «Здоров’я». Тема лекції – «Здоровий спосіб життя».

Доцент кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Купріянова взяла участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нові судово-медичні підходи до вирішення проблем механічної травми», що пройшла у м. Одеса.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся загальноуніверситетський розвід, під час якого було підведено підсумки навчання та дисципліни курсантів за минулий тиждень.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Першому міжнародному саміті з кібербезпеки «GCS-2017», який проходив у м. Київ протягом двох днів.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить І Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція «Університетські кримінально-правові та кримінологічні читання». Така конференція проводиться уперше і в ній беруть участь не тільки курсанти та студенти ХНУВС, а й студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У Головному територіальному управлінні юстиції в Харківській області розпочинається конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.

Студенти першого курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із куратором доцентом кафедри соціології та психології Володимиром Філоненком відвідали Державну установу «Олексіївська виправна колонія (№ 25)».
2017-06-14

22–23 червня 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться міжнародний навчальний семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності».