Шановні працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ! Запрошуємо Вас на XI тур чемпіонату з футболу Харківської області серед аматорських команд 2017 року, що відбудеться 12 серпня поточного року о 17.00 на стадіоні університету «Динамо–Арена».
2017-08-10

До відома працівників, слухачів та курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які керують транспортними засобами або мають посвідчення водія: 11 серпня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету відбудеться інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху України, а також безпеки дорожнього руху за участі представників ГУНП в Харківській області.

8 листопада 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку криміналістики та кримінального процесу», присвячена 100-річчю від Дня народження М. В. Салтевського.

На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист від офісу Ради Європи в Україні, в якому представники офісу дякували за високий рівень організації та проведення на базі університету семінару «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності», що проводився у рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні».

Сьогодні відбулася гра 10 туру чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд 2017 року. Вона проходила на новому стадіоні «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ. На полі зустрілися команди ФК «Універ – Динамо» ХНУВС  та ФК «Енергетик» (смт. Солоницівка).

Головним управлінням Національної поліції  в Харківській області до Дня Національної поліції України відзначено нагородами представників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко разом із проректорами та керівниками структурних підрозділів перевірив готовність навчального закладу до проведення табірного збору та початку нового навчального року.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися святкові заходи, присвячені другій річниці створення Національної поліції України.

Ансамбль барабанщиць та духовий оркестр Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в урочистостях, організованих з нагоди візиту до Публічного акціонерного товариства «ФЕД» офіційної делегації Міністерства оборони Китаю.

Шановні працівники, курсанти та студенти! 5 серпня о 17.00 на стадіоні «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться футбольний матч між командами ФК «Універ – Динамо» ХНУВС (м. Харків) та ФК «Енергетик» (смт. Солоницівка).