Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець та старший інспектор відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області майор поліції Костянтин Шеремет провели зустріч з курсантами 4 курсу факультету № 3.

 

 

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сумський осередок Європейської асоціації студентів-правників ELSA Sumy провів конференцію-дискусію на тему «Земельне право. Проблеми набуття права власності на землю». 

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online-заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (https://osvita.np.gov.ua/) на сайті Національної поліції України.

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за сприянням Управління освіти і науки Сумської міської ради проведено методичний семінар «Методичні основи формування правової культури учнів закладів освіти» для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми.

На ТРК «Лозова» вийшов сюжет про презентацію університету учням Лозівщини.

З 12 по 14 квітня поточного року у Палаці спорту м. Харків за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації відбудеться найбільший освітянський виставковий захід Лівобережної України – XIII спеціалізована міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018».

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення поліцейським довідок про закінчення первинної професійної підготовки. Випускники – 43 представники Сумської та Кіровоградської областей, – пройшли курс і розпочнуть свою службу в управліннях патрульної поліції.

Працівники Харківського національного університету внутрішніх справ розповіли школярам Лозівщини про особливості підготовки кадрів для Національної поліції України, про історію та досягнення вишу, його структуру, особливості підготовки, умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів. Майбутнім абітурієнтам фахівці університету продемонстрували спеціальні засоби, що знаходяться на озброєнні у підрозділах поліції. 

У бібліотеці університету відбувся «День інформації» для студентів-психологів 2-го курсу факультету № 6 на чолі з кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри соціології та психології Ларисою Шевченко.

Курсант 2  курсу факультету № 2 (кримінальної поліції) Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Мікрюков недільного ранку очікував маршрутний автобус і став свідком пограбування літнього чоловіка. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018