Працівники та студенти факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали органний зал Харківської філармонії. Виступив академічний хор ім. В. Палкіна з програмою «Буде жити Вільна Україна», присвяченою 150-річчю з дня першого публічного виконання національного гімну України.

Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ спільно із Харківською обласною науковою бібліотекою презентувала університетській молоді біографічний відеолекторій «Тарас Шевченко – великий син великого народу».

Викладач кафедри захисту інформації факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Рвачов взяв участь у  міжнародній конференції на тему «Carbanak та злом даних Sony: IT ризики та загрози в 2015 році – чого очікувати у майбутньому?».

Проведення бінарних занять за участю представників органів і підрозділів ГУМВС України в Харківській області на кафедрі адміністративної діяльності ОВС факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки Харківського національного університету внутрішніх справ вже стало традицією. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми правового забезпечення господарської діяльності в Україні». У ньому взяли участь представники вищих навчальних закладів Харкова та інших міст України. 

До бібліотеки  Харківського національного університету внутрішніх справ надійшла друга частина  навчального посібника  «Цивільне право України»  за загальною редакцією В. А. Кройтора та О. Є. Кухарєва

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА, який пройшов на базі спортивного клубу «Сафарі» згідно з планом-календарем спортивно-масових заходів Харківської обласної федерації змішаних єдиноборств.

У рамках службової підготовки для особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове заняття. Цього разу воно було присвячене заходам безпеки під час вибуху та правилам надання першої медичної допомоги. На жаль, сьогодні випадки скоєння вибуху не є рідкістю, тож працівники правоохоронних органів потребують додаткових знань та умінь щодо того, як поводитися у надзвичайних ситуаціях. 
12 березня поточного року о 14.00 год. у залі педагогічної майстерності Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться круглий стіл на тему: «Актуальні питання правового забезпечення господарської діяльності в Україні».

Старший викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, підполковник міліції  Василь Корнієнко зустрівся із учнями та педагогічним колективом Безлюдівського юридичного ліцею ім. І.Я. Підкопая та прочитав лекцію на тему: «Професійні орієнтири – мир та безпека громадян». 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017