Начальник науково-дослідної лабораторії з проблем організації навчального процесу заочного та дистанційного навчання навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання, підполковник міліції Олексій Сердюк пройшов навчання в Мічиганському Університеті на міжнародному порталі дистанційного навчання Coursera та отримав сертифікат про завершення курсу Questionnaire Design for Social Surveys (Розробка анкет для соціальних досліджень).

Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Іван Кріцак взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Духовні цінності сучасності: правові, психофізіологічні, соціально-комунікаційні, безпекознавчі засади». Захід відбувся на базі  Київського національного університету імені Тараса Шевченка  та був присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка, 180-річчю Київського національного університету, 66-й річниці прийняття та проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної Декларації прав людини.

 

 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл за участю членів наукового гуртка кафедри трудового та господарського права на тему: «Проблеми розвитку  господарського законодавства».

Начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Моргунов взяв участь у міжвідомчій науково-методичній конференції «Фізична підготовка особового складу збройних сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України: досвід, сучасність, проблеми та перспективи розвитку». Конференція відбулась на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Кафедрою іноземних мов Харківського національного університету внутрішніх справ була проведена курсантська науково-практична конференція «Досвід організації професійної підготовки поліцейських в англомовних країнах», у якій взяли участь курсанти першого та другого курсів. Вони виступили з доповідями англійською мовою, обговорили досвід підготовки кадрів для поліцейських служб в інших країнах, особливості підготовки фахівців з підтримання громадського порядку та питання побудови системи кадрової підготовки правоохоронців.

У рамках «Тижня права» для особового складу апарату УМВС України на Південній залізниці доцент кафедри конституційного та міжнародного права факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Войціховський  прочитав лекцію на тему: «ОВС у механізмі реалізації міжнародних стандартів у галузі прав людини».

13 грудня 2014 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей.

Декан  факультету права, економіки, психології та інформаційних технологій навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Харківського національного університету внутрішніх справ, професор Анатолій Комзюк зустрівся із студентами випускного курсу Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка. 

Харківський національний університет внутрішніх справ багато уваги приділяє профорієнтаційній роботі з молоддю. Так на базі Слатинського навчально-виховного комплексу за ініціативою декана факультету права та масових комунікацій Валерія Московця відбулася зустріч випускників навчальних закладів Дергачівського відділу освіти з представниками Харківського національного університету внутрішніх справ, практичних підрозділів ГУ МВС України в Харківській області, спеціалістами  відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації. 

 

 

 

Курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Харківського національного університету внутрішніх справ Артур Бібік взяв участь у чемпіонаті України з кікбоксингу, який відбувся у м. Бровари. Юнак виборов призові місця: у розділі К-1 – І місце, у розділі лоу-кік – ІІ місце.

Показано 2331 - 2340 (усього 2458)  Попередня  1  ...  231  232  233  234  235  236  237  238  239  240  ...  246  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017