Загальноуніверситетська кафедра адміністративного права та процесу продовжує підвищувати рівень педагогічної майстерності викладачів. Відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» за темою: «Відкриття провадження в адміністративній справі». Її прочитала доцент кафедри адміністративного права та процесу, кандидат юридичних наук, підполковник міліції Валентина Яценко.

З нагоди 30-річчя кафедри оперативно-розшукової діяльності бібліотекою Харківського національного університету внутрішніх справ організовано книжково-ілюстративну експозицію, яка презентує літературу з історії створення  кафедри та науковий доробок  її вчених.

Харківським національним університетом внутрішніх справ і Харківською обласною організацією Національної спілки журналістів України підписано Угоду про співпрацю. Вона визначає основні засади і форми взаємодії університету та спілки журналістів з питань правової освіти населення, патріотичного виховання молоді, забезпечення безпеки та захисту прав і свобод журналістів під час здійснення ними професійної діяльності.

Щодня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувається інструктаж курсантів і працівників університету, які долучаються до патрулювання вулицями Харкова. 250 курсантів і офіцерів університету після шикування на плацу відбувають до райвідділів міліції Комінтернівського, Червонозаводського, Жовтневого та Московського районів.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч із особовим складом навчального закладу. Проректор університету, полковник міліції Анатолій Клочко розглянув питання організації та забезпечення охорони громадського порядку в Харкові силами працівників МВС та приданими силами, у складі яких курсанти і працівники університету.

Організація міжвузівського співробітництва є одним з пріоритетних напрямів діяльності усіх підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ та його структурних підрозділів.

Розпочала діяльність спеціалізована вчена рада Д 64.700.03 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право. Раду очолює начальник кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов.

Ректор Університету культури (на громадських засадах) Юрій Янко відвідав заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва та разом із курсантами складав деталі для паперової фігури у техніці  «орігамі».
У разі відповідності критеріям відбору кандидати мають змогу заповнити нижченаведену форму. Термін подачі заявок – з 28 січня до 2 лютого 2015 року.

Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» та Координатором проектів ОБСЄ в Україні шукає експертів*, які проводитимуть навчання для нової патрульної служби.

За підсумками ІІ туру щорічного Конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС України, який проходив у Національній академії внутрішніх справ (м. Київ) видання Харківського національного університету внутрішніх справ посіли призові місця.