Курсанти і науково-педагогічний склад Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у англомовному онлайн-брифінгу на тему «Торгівля людьми в часи кризи».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл, присвячений 1000-річчю від дня смерті Великого Князя Київського Володимира Святославовича. У роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр українознавства, соціально-педагогічних дисциплін факультету права та масових комунікацій ХНУВС та кафедри українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки.  

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску курсантів.Наказом Міністра внутрішніх справ України спеціальне звання «лейтенант міліції» присвоєно 560 випускникам університету. Дипломи з відзнакою отримали 46 з них. Серед юнаків і дівчат – переможці всеукраїнських та міжнародних наукових, творчих конкурсів, спортивних змагань, учасники художньої самодіяльності.

     У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск на факультеті права та масових комунікацій. Це свято радісне і водночас сумне, адже випускники залишають стіни рідного університету і  починають новий етап свого життя.

До бібліотечного фонду Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов навчальний посібник авторів Львівського державного університету внутрішніх справ «Правові основи захисту України від зовнішньої та внутрішньої агресії». Видання розкриває основні положення адміністративного права щодо діяльності Воєнної організації України та  правові основи захисту  країни  від зовнішньої та внутрішньої агресії. Висвітлено концепцію Національної безпеки держави, мобілізаційну підготовку економіки та збройних сил України, діяльність правоохоронних органів в умовах воєнного стану та інше.
18 червня поточного року о 15.00 на кафедрі кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Проблеми кримінального, кримінально-виконавчого права і кримінології та їх вирішення молодими вченими», під час якого будуть підведені підсумки науково-дослідницької роботи наукового гуртка кафедри спільно з членами правління Кримінологічної асоціації України, професорсько-викладацьким складом кафедри, а також представниками відділу організації наукової роботи університету.

 

На території Харківського національного університету внутрішніх справ квітнуть троянди.

На Проспекті 50-річчя СРСР встановлюється стела «Харківський національний університет внутрішніх справ».

       

Наказом Харківської обласної державної адміністрації Департаменту у справах молоді та спорту кільком спортсменам Харківського національного університету внутрішніх справ за видатні досягнення у спорті присвоєно спортивні розряди. Олександру Лікаренку – інспектору спортивної команди, лейтенанту міліції присвоєно спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України» з американського футболу.

Для університетської спільноти бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентувала розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Вища освіта: майбутнє України будується сьогодні». Відбулися ексклюзивні зустрічі та розмови майбутніх правоохоронців з ветеранами  підрозділів ОВС під гаслом: «У добру путь випускники»!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017