На кафедрі тактико-спеціальної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ діє курсантський гурток ТСП (тактико-спеціальний підрозділ) «Щит». Керівником гуртка є доцент кафедри ТСП, полковник міліції Ігор Власенко.  

У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжуються відеолекторії за здоровий спосіб життя. 

Днями працівники університету провели заходи профорієнтаційної спрямованості у м. Красноград. Вони поспілкувалися із школярами, батьками дітей, які вступатимуть у вищі навчальні заклади наступного року, а також виступив колектив художньої самодіяльності університету.

Курсанти навчальної групи 14-5 факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей відвідали виставку українського та російського мистецтва ХVІ – поч. ХХ ст. у Харківському художньому музеї.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Гусаров як голова Харківської обласної федерації шахів разом із народним депутатом України Анатолієм Денисенком, заступником Харківського міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Олександром Поповим, головою адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради Романом Веприцьким та іншими взяв участь у відкритті оновленого приміщення шахово-шашкового клубу «Вундеркінд», який раніше носив назву «Гагаринець». Ця подія стала справжнім святом як для спортсменів, так і для шанувальників цього інтелектуального виду спорту.

Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ з навчально-методичної та наукової роботи полковник міліції Олександр Головко зустрівся зі студентами факультету права та масових комунікацій. Під час спілкування з молоддю Олександр Головко довів до відома, що в університеті діє військова кафедра, де пройти початкову військову підготовку можуть не тільки студенти університету, але й інших навчальних закладів Харкова. Протягом двох років досвідчені фахівці навчатимуть їх не лише військової справи, але й вмінню надавати психологічну допомогу та вести за собою колективи  як в екстремальних умовах, так і в мирний час. По закінченні навчання студенти отримають військові спеціальності «психологія» або «соціальна психологія», а також їм буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу».

Наказом Міністерства освіти і науки України у вересні поточного року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відкрито нову спеціалізовану вчену раду. Це вже шоста спеціалізована вчена рада, яка діє в університеті  на здобуття наукового ступеня кандидата або доктора юридичних наук. Новостворена спецрада К 64.700.08 буде приймати до розгляду та проводити захист дисертацій  за спеціальностями 12.00.03 «цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» та 12.00.05 «трудове право; право соціального забезпечення».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг для викладачів, присвячений питанням профілактики ВІЛ, особистої безпеки на робочому місці та дотриманню прав уразливих груп населення. 

Оголошується конкурсний відбір тренерів для проведення навчання слухачів патрульної служби в м. Харків з наступних дисциплін:

 

Харківський національний університет внутрішніх справ оголошує набір до підготовчого відділення на денну та заочну форму навчання для наступних категорій абітурієнтів:  

Показано 2331 - 2340 (усього 2340)  Попередня  1  ...  231  232  233  234 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2016