У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Шляхи покращення системи професійної підготовки правоохоронців до дій в екстремальних умовах». У ній взяли участь як науковці, так і представники практичних підрозділів органів внутрішніх справ України, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та ін.

19 грудня 2015 року о 10-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів, усіх, хто мріє стати курсантом або студентом навчального закладу. На відвідувачів чекає багато корисної та цікавої інформації, виставок, демонстрацій тощо.

У Харківському національному академічному театрі опери та балету відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів ХVII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». Від імені Харківського національного університету внутрішніх справ в урочистостях взяли участь ректор університету Валерій Сокуренко, проректор Олександр Головко та ін.

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Головко представив колективу факультету № 6 (права та масових комунікацій) завідуючого відділенням заочного навчання факультету. Ним став кандидат юридичних наук В’ячеслав Крикун.

На кафедрі кримінального права та кримінології факультету № 1 (з підготовки фахівців для підрозділів слідства) у рамках проведення круглого столу були підведені підсумки наукової діяльності у I семестрі 2015/2016 навчального року. У ньому взяли участь представники керівництва факультету, відділу організації наукової роботи, професорсько-викладацького складу кафедри.

На факультеті № 1 з підготовки фахівців для підрозділів слідства серед першокурсників відбувся літературний конкурс «Моя нова поліція очима першокурсників». Твори, які були визнані найкращими, увійшли до однойменного збірника. Також до нього були включені творчі напрацювання першокурсників, які навчалися в університеті у попередні роки.

19 грудня 2015 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей.

Початок о 10-00.

Адреса: м. Харків, пр-т Л. Ландау, 27 (колишній пр-т 50-річчя СРСР)

тел. (057) 73-98-157; 73-98-373

Харківський національний університет внутрішніх справ проводить довузівську підготовку абітурієнтів за денною формою навчання.

Умови прийому:

Для навчання на підготовчому відділенні ми запрошуємо школярів, гімназистів та ліцеїстів випускних класів, учнів коледжів, професійно-технічних училищ, а також випускників минулих років, які бажають продовжити навчання та здобути вищу освіту у вищих навчальних закладах України.

Працівники відділення практичного навчання  навчально-методичного відділу Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну роботу у Дергачівському ліцеї  № 2. Учнів 7–11-х класів вони ознайомили з напрямками підготовки, особливостями вступних випробувань, умовами та перевагами навчання в університеті.

Міжнародна благодійна організація «Екологія–Право–Людина» спільно із Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України провели навчання суддів адміністративних судів. Навчання проводилося у рамках апробації курсу для суддів «Охорона довкілля та права людини» за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя». Як консультант та співавтор навчального курсу «Охорона довкілля та права людини», а також у тренінгу для суддів-викладачів взяв участь професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Шуміло.