Помічник ректора кандидат соціологічних наук доцент Валерій Московець зустрівся з учнями загальноосвітніх шкіл №1, №2, №3 м. Дергачі, Солоницівського колегіуму Дергачівської районної ради Харківської області, Пересічанського НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - ДЗ", Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області, Слатинського навчально-виховного комплексу, Козачолопанського навчально-виховного комплексу.

За ініціативою доцента кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидата юридичних наук старшого наукового співробітника, підполковника поліції Валентини Гончарук було організовано спортивний захід для курсантів 2 курсу факультету № 2.

День захисника України – це свято, яке об’єднує справжніх патріотів, для яких понад усе – свобода, честь та гідність. Ми вшановуємо тих, хто у різні часи відстоював незалежність Української держави, хто сьогодні на Сході нашої країни виборює суверенітет і територіальну цілісність, мир та спокій на рідній землі! Вони – наша гордість і слава, вони – наша віра у велике майбутнє України!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. В них взяли участь представники університету, курсанти, студенти, вихованці ліцею «Правоохоронець», учні загальноосвітніх закладів Харкова та області, Донеччини та Луганщини.

До Дня захисника України працівників Харківського національного університету внутрішніх справ відзначено державними та відомчими нагородами. Їх вручили Голова Наглядової ради університету народний депутат України Ірина Єфремова та ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

Свято День захисника України дороге кожному українцю. Немає в нашій державі жодної родини, яка б не мала захисників. Це наші діди, прадіди, батьки, на подвигах яких завжди, в усі часи, виховується нове покоління. Студенти факультету №6 представили театралізовано-музичну композицію «Доба козацтва».

Свято День захисника України символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. Ми пам’ятаємо і шануємо воїнів – захисників нашої землі. Національно-визвольну боротьбу українського народу (1917-1921 рр.) відобразив у своїх виступах факультет № 2.

За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів і дочок стати на її захист. І ці заклики завжди були почутими. Болісною раною в історії нашого народу залишилася Друга Світова війна. Боротьбу українського народу у період війни відобразили у своєму виступі курсанти факультету № 4.

Українці стали на захист своєї держави, незалежно від віку і статі. Вони відстоюють право на честь та гідність. Вони хочуть вільно жити, народжувати і виховувати дітей. Сьогодні ми маємо зробити усе можливе для збереження суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, миру та спокою на нашій землі! Треба просто любити свій рідний край, свою землю, свій народ, бути сильними і незламними! Вірити в довгоочікуваний мир і своєю відданою службою та старанним навчанням наближати його!

Козаки – це мужні хлопці та дівчата, справжні воїни, захисники своєї землі – нічого не змінилося за силою духу. Так само, як і в ті часи, на першому місці у них Україна, свобода та честь. Вони пам’ятають своє козацьке коріння і люблять рідну землю, захищають свою державу. Курсанти факультету № 3 представили театралізовано-музичну композицію періоду проведення антитерористичної операції, боротьби українського народу за свою незалежність та територіальну цілісність.