У слухачів магістратури факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ триває педагогічна практика. Слухачі Андрій Русаков, Яна Савчук та Ольга Андрощук відвідали практичне заняття з дисципліни «Досудове слідство в поліції», яке провів старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства підполковник поліції Віталій Романюк.

Доцент кафедри інформаційних технологій факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Тулупов відвідав Аграрний коледж управління і права та Аграрно-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії.

Під час святкування Великодніх свят керівництво факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ разом із курсантами відвідали ветеранів Другої Світової війни. 

У Харківському палаці спорту відбулася ХI спеціалізована виставка з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017» за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Декан факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Анатолій Колотік відвідав навчальні заклади Запоріжжя та Запорізької області, де поспілкувався з учнями випускних класів.  

Доцент кафедри економіки та фінансів Оксана Маковоз взяла участь у найбільш масштабному профорієнтаційному масовому заході міста Купянська – «Професія твоєї мрії». Захід проходив у Палаці культури ім. В.І. Кошелєва за підтримки Куп’янського районного центру зайнятості

Щиро вітаємо вас із Великоднем! Свято Пасхи завжди приносить світлу радість і добру надію, об’єднує людей навколо вічних цінностей та ідеалів християнства.

Курсанти 1 курсу факультету № 2 разом із кураторами груп Ф-2-16-1 та Ф-2-16-2 старшими викладачами кафедри українознавства факультету № 2 Наталією Єльніковою та Інною Голопич відвідали Фельдман-екопарк.

Завершився тренінг з питань взаємодії поліції з населенням, який проходив на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. У тренінгу,  організованому за сприянням Консультативної місії Європейського Союзу, взяли участь представники патрульної поліції та дільничні інспектори Луганської та Донецької областей. 

Курсанти та студенти університету відвідали фотовиставку «Добробати» та музейну експозицію «На захисті територіальної цілісності» з нагоди 3-ї річниці початку антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Під час проведення заходів молодь вшанувала пам'ять військовослужбовців, які віддали своє життя за свободу українського народу, незалежність і суверенітет держави. 

Показано 21 - 30 (усього 2340)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  234  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2016