На ТРК «Сігма» вийшов сюжет про презентацію університету учням Лозівщини.

На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист від голови Дворічанської районної державної адміністрації Ірини Григоренко, в якому вона висловлює подяку за проведену зустріч представниками факультету № 4 (кіберполіції) університету з учнями та випускниками навчальних закладів Дворічанського району.

33 представника Сумської, Хмельницької, Волинської, Чернігівської та Тернопільської областей прибули до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження спеціальної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції на посади дільничних офіцерів поліції.

Кафедра військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує на навчання громадян України віком до 40 років з базовою вищою освітою, а також студентів вищих начальних закладів усіх форм навчання, за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями «Соціальна психологія» та «Психологія» з присвоєнням військового звання «молодший лейтенант запасу».

Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 Юлія Загуменна спільно з головою ГО «Спілка ветеранів АТО» Миколою Сапелкіним провели уроки патріотичного виховання та профілактики правопорушень серед учнів 5-11 класів Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради Харківського району Харківської області.

На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які вибороли перемогу у змаганнях з кікбоксингу WTKA та таїландського боксу. 

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук підполковник поліції Михайло Бурдін взяв участь в урочистостях з нагоди 52-ї річниці заснування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Михайло Бурдін став учасником програми «По суті».

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у щорічному профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», що відбувся у Комунальному закладі "Палац дитячої та юнацької творчості "ІСТОК" Харківської міської ради". 

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відзначили прихід весни проведенням традиційного конкурсу «Міс першокурсниця». Цього року титул виборювали чотири учасниці: Віолетта Дубовських, Анна Ємельяненко, Каріна Дворядкіна та Катерина Хожай.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018