Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з курсантами факультету № 2 (кримінальної поліції). Він наголосив на важливості неухильного дотримання Присяги поліцейського, Правил етичної поведінки, інших нормативних та законодавчих актів, які регулюють діяльність та поведінку поліцейського.

Особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ охороняв публічну безпеку та порядок під час проведення футбольного матчу «Шахтар» – «Динамо». Усього було задіяно 500 працівників, курсантів та слухачів курсів первинної початкової підготовки працівників Національної поліції України.

За сприянням Консультативної місії Європейського Союзу у Харківському національному університеті внутрішніх справ було проведено тренінг-курс з питань взаємодії поліції з населенням, в якому брали участь представники патрульної поліції та дільничні інспектори з Луганської та Донецької областей.

Ветеранською організацією Харківського національного університету внутрішніх справ  і відділом соціально-гуманітарної роботи була організована зустріч курсантів факультету № 4 з ветеранами, які працювали на факультеті та діючими працівниками Департаменту Кіберполіції Національної поліції України.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась установча нарада з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Цього року виконувати обов’язки уповноважених осіб будуть 70 представників навчального закладу, які працюватимуть на пунктах тестувань у Харкові та Харківській області. 

Патрульні та дільничні офіцери поліції ГУНП України Донецької та Луганської областей пройшли тренінг з питань взаємодії поліції з громадськістю, який проводився на базі Харківського національного університету  внутрішніх справ. 

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Піхурець разом з курсантами факультету № 2 взяла участь у засіданні вчителів історії та права за темою «Результативність участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів Основ’янського району в інтелектуальних конкурсах та змаганнях у 2016–2017 навчальному році». 

 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася XXIV науково-практична конференція курсантів і студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і правоохоронної діяльності». У конференції взяли участь курсанти, студенти, ад’юнкти, слухачі магістратури та ін. 

У Харківському національному університеті  внутрішніх справ триває тренінг з питань взаємодії поліції з громадськістю для працівників Національної поліції України в Донецькій та Луганській областях (патрульні та дільничні офіцери поліції).

Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець та проректор Анатолій Клочко провели інструктаж із особовим складом навчального закладу щодо несення служби по забезпеченню публічної безпеки та порядку під час проведення футбольного матчу «Шахтар» – «Динамо». 

Показано 21 - 30 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017