На Софійській площі столиці України відбулися урочистості з нагоди другої річниці створення Національної поліції України. Заходи пройшли за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови Національної поліції України Сергія Князєва та інших представників державної влади.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков привітав увесь особовий склад Національної поліції з другою річницею з дня її заснування.

Понад 300 тисяч розкритих злочинів, 180 тисяч затриманих злочинців, ми досягли більше 40% вашої довіри. Зазвичай ми вимірюємо успіх у цифрах. Але за кожною з них, за кожним досягненням - люди, які насправді і є найбільшим надбанням, бо саме вони рухають реформу та будують нову, сучасну, європейську поліцію.

Привітання ректора з Днем Національної поліції України!

Сьогодні у Сумському навчальному центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення другої річниці Дня Національної поліції України.

До другої річниці створення Національної поліції України бібліотека університету презентує розгорнуту книжково- ілюстративну експозицію «Діяльність поліції»

В період з 31 липня по 11 серпня  поточного року курсанти 1 курсу факультету № 2 університету проходять  ознайомчу практику на базі Київського, Московського та Холодногірського відділів поліції ГУНП в Харківській області (в підрозділах кадрового забезпечення, превенції та моніторингу,  карного розшуку та слідчих відділів).

Кафедра  військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ  запрошує на навчання громадян України віком до 40 років з базовою вищою освітою, в тому числі студентів ВНЗ усіх форм навчання.

Вступна кампанія триває. Факультет № 6 «Права та масових комунікацій» Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує юнаків та дівчат на навчання за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Харківський національний університет внутрішніх справ оголошує про прийом документів до аспірантури за спеціальностями 081 «Право», 053 «Психологія», 011 «Науки про освіту».