Тема Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання протидії кіберзлочинності та торгівлі людьми», яка відбулася у Харківському національному університеті внутрішніх справ стала темою телевізійної телепрограми "Конструктивно PRO".

У рамках Загальноукраїнського Тижня права студентським науковим гуртком «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  було проведено засідання круглого столу на тему «Морально-правові імперативи Григорія Сковороди».

Старший викладач кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова відвідала Харківську ЗОШ № 22, де провела зустріч з учнями.

Кафедрою соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл на тему: «Тіньова складова національної економіки та шляхи її детінізації».

Доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Кухарєв прочитав лекцію студентам коледжу Національного фармацевтичного університету.

Представниками Харківського національного університету внутрішніх справ, а саме заступником начальника відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю підполковником поліції Сергієм Станковичем, завідувачем відділення технічних засобів навчання інформаційно-технічного відділу підполковником поліції Дмитром Горбачем та курсантом факультету № 1 Михайлом Кучеровим здійснено виїзд до м. Рубіжне Луганської області.

Працівники, курсанти, студенти Харківського національного університету внутрішніх справ та вихованці ліцею "Правоохоронець" стали учасниками телепрограми "По суті".

У Києві триває дводенний форум, організований  Координатором проектів ОБСЄ. У ньому  беруть участь представники МВС, Національної поліції, навчальних закладів, що здійснюють підготовку поліцейських, міжнародні експерти та представники міжнародної донорської спільноти в Україні.

15 грудня 2017 року Харківський національний університет внутрішніх справ проводить II Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл "Сучасні питання фізичної підготовки працівників підрозділів МВС України в рамках реалізації концепції реформування освіти в МВС України".

16 грудня 2017 року о 9.30 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей  для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та коледжів.