Різдво Христове споконвіків відзначають по всій Україні різдвяними колядками. Підтримали цю традицію і в Харківському національному університеті внутрішніх справ, влаштувавши до свята концерт.

На Суспільному телебаченні щотижнево в прямому ефірі виходить суспільно-політичне ток-шоу «Громадська експертиза». Ведуча – Олена Фатєєва. Це формат для обговорення найбільш актуальних суспільно-політичних проблем регіону, висвітлення нагальних питань українського суспільства через фахову оцінку громадських експертів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 грудня 2017 року № 1714 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 12 грудня 2017 року» Головою спеціалізованої вченої ради Д 64.700.02 Харківського національного університету внутрішніх справ призначено проректора університету, доктора юридичних наук, доцента, підполковника поліції Михайла Юрійовича Бурдіна.

Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у святкових заходах з нагоди Нового року та Різдва Христова, які відбулися в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради для учасників АТО.

На ранковому шикуванні особового складу університету було відзначено фахівця відділу соціально-гуманітарної роботи Бурбана Євгена Валерійовича медаллю Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» «ЗА ВИЗВОЛЕННЯ СЛОВ’ЯНСЬКА».

В інтернет-мережі діє портал «Майбутнім поліцейським! Вступна кампанія 2018 року» за адресою: http://osvita.np.gov.ua/Цей веб-портал призначений для електронної реєстрації кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 9 і триватиме до 31 січня 2018 року. Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Вийшов друком фаховий журнал «Вісник Кримінологічної асоціації України» № 3 (17) за 2017 рік. Статті збірника висвітлюють широке коло наукових кримінологічних та кримінально-правових питань, актуальних проблем боротьби зі злочинністю, вдосконалення національного кримінального законодавства, правового регулювання, інформаційно-аналітичного та організаційно-управлінського забезпечення протидії злочинності в Україні тощо.

Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в організації та проведенні новорічного свята для дітей пільгових категорій Слобідського району м. Харкова.

Творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ візьме участь у «Вертеп-фесті», який вдруге проходитиме у Харкові. Терміни проведення фестивалю збігаються зі святкуванням Старого Нового року - 13-14 січня. До Харкова з'їдуться колективи вертепів майже з усіх регіонів України.