У рамках роботи Університету культури в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся концерт колективу Харківського муніципального театру народної музики України «Обереги» – лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Богдан Сюркало та викладач кафедри Віктор Кисельов провели зустріч із студентами Путивльського педагогічного коледжу ім. С. В. Руднєва.

Триває робота Юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед її відвідувачів – переважно громадяни пенсійного віку та малозабезпечені громадяни.

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук, доцент Павло Макаренко провів робочі наради в установах міста Миколаїв.

Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, майор поліції  Мар'яна Качинська  була запрошена у якості спікера для участі в тренінгу на тему «Публічний порядок та управління натовпом», що проходив у м. Катовіце (Польща).

Курсанти групи 16-5 та 16-6 факультету № 2 разом із кураторами Оленою Чорноус, Оленою Ільїною та Дмитром Галкіним відвідали Основ’янський відділ поліції  ГУ НП в Харківській області. Пресс офіцер майор поліції Ольга Терещук ознайомила курсантів з щоденною роботою відділу поліції.

До бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшло нове науково-практичне видання «Права людини в діяльності української поліції – 2016», підготовлене та видане Експертною групою «Поліція під контролем».

Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ, курсанти та студенти навчального закладу взяли участь у заходах, присвячених Дням Литви у Харкові. Урочисте відкриття відбулося в Центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького за участі Президента Литовської Республіки Далі Грибаускайте та голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

У Національному університеті цивільного захисту України  відбувся випуск фахівців. Зі стін навчального закладу вийшло 464 молодих офіцерів, які здатні успішно виконувати професійні завдання.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ  генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко з робочим візитом відвідав Сумську філію, Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» та Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка.