Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ ректор навчального закладу Валерій Сокуренко від імені колективу привітав із 80-річним ювілеєм професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Євгена Олександровича Желєзова. Він побажав йому подальшої плідної роботи та здійснення всіх планів. Також ректор поздоровив з творчими досягненнями та вручив дипломи курсантам університету, які взяли участь у літературному конкурсі та здобули призові місця. 

 

 

2017-05-17

26 травня 2017 року об 11.00 у Палаці культури Головного управління Національної поліції в Харківській області відбудуться урочисті заходи з нагоди випуску вихованців Ліцею «Правоохоронець».

Запрошуємо всіх бажаючих!

Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Ірина Руколайніна провела профорієнтаційну роботу у Нововодолазькому районі, зустрівшись з учнями 9–11 класів загальноосвітніх шкіл. 

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч із слухачами курсів первинної початкової підготовки працівників Національної поліції України.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов другий етап квесту «Стресостійкість при прийнятті на роботу», під час якого студенти виступили кандидатами на вакантну посаду слідчого поліції.

 

 

Старший викладач кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ Павло Червоний взяв участь у проведенні короткострокового підвищення кваліфікації новопризначених керівників підрозділів Національної поліції ГУНП України в Полтавській області. 

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Відкритій першості Дніпропетровської області з таїландського боксу Муей тай.

Старший викладач кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат педагогічних наук Павло Червоний взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія моєї мрії», який відбувся у смт. Великий Бурлук Харківської області.

У рамках роботи Університету культури в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося заняття з етики  для курсантів та студентів на тему «Загроза та можливості конфлікту».

З нагоди Дня науки бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ за участю Харківської обласної бібліотеки презентувала першокурсникам біографічну відеолекцію «Імена науковців- харків’ян в історії міста». 

Показано 31 - 40 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017