Вийшла друком монографія «Політична кримінологія», автором якої є академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка.

Вийшла друком монографія «Принципи бюджетного права України», авторами якої є завідуюча кафедрою правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець та доцент цієї ж кафедри Дар`я Коробцова.

У прокуратурі Харківської області підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчих (наукових) робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів (курсантів), які навчаються за спеціальністю «Право».

Працівники та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ стали учасниками телепрограми "За кермом", яка вийшла на Суспільному телебаченні напередодні Нового року.

За ініціативою Координатора проектів ОБСЄ в Україні бібліотека університету отримала понад 300 примірників новітніх видань. Книги передав начальник факультету № 4  В’ячеслав Марков.

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  ХНУВС підведено підсумки роботи за минулий рік та окреслено нові напрями діяльності.

Колективом науковців Харківського національного університету внутрішніх справ видано навчальний посібник «Конституційне право» за загальною редакцією кандидата юридичних наук, доцента, завідувача кафедри конституційного і міжнародного права Миколи Марчука, доцентів цієї ж кафедри, кандидатів юридичних наук  Олександра Бакумова, Лариси Варунц, Тетяни Гудзь та ін.

Вийшов друком підручник заслуженого працівника освіти України, доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ Володимира Греченка.

Голова Наглядової ради Харківського національного університету внутрішніх справ, народний депутат України Ірина Єфремова привітала колектив навчального закладу з новорічними святами.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав колектив навчального закладу з Новим роком та Різдвом Христовим.