За ініціативою курсантського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ та за підтримки керівництва факультету № 1 представники волонтерського руху «Неофіти» разом із волонтерською організацією «Дорослі - дітям» провели спортивні естафети у Харківському обласному дитячому туберкульозному клінічному санаторії.

Ад’юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Андрій Надутий взяв участь у Відкритому Кубку Світу GPA (Open World CUP Global Power Alliance) з пауерліфтингу, жиму, багатоповторного жиму, тяги, підйому на біцепс та армліфтингу. Змагання проводилися федерацією пауерліфтингу GPF-GPA України.

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у прибиранні в Слобідському районі. Протягом тижня на проспекті Льва Ландау вони збирали сміття, допомагали дробити гілки зрізаних дерев, фарбували паркани і огорожі вздовж проспекту.

Курсанти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з кураторами доцентами кафедри трудового та господарського права Оленою Чорноус та Оленою Ільїною відвідали Комунальний заклад охорони здоров'я Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, де прослухали лекцію, присвячену   Всесвітньому дню пам’яті жертв СНІДу.

Доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Кухарєв відвідав Коледж Національного фармацевтичного університету та поспілкувався зі студентами.

У рамках роботи Університету культури для курсантів працівниками відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений відеолекторій  на тему «Прояви адиктивної поведінки та їх профілактика».

Вікторію Гробову, яка працювала заступником начальника Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, призначено директором Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації.

Дні зустрічі випускників університету минулих років відбудуться у червні та липні поточного року.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко поздоровив курсантів та студентів, які здобули спортивні перемоги.

У рамках виконання Плану підготовки наукових та навчальних видань до 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку у Харкові вийшов друком навчальний посібник «Адміністративна діяльність поліції у питаннях та відповідях» (за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України Олександра Марковича Бандурки).