У Харківському національному університеті внутрішніх справ завершився ІІ благодійний турнір з міні-футболу «З надією у майбутнє». Змагання проводилися серед дітей соціально вразливих категорій,  громадських і благодійних організацій, а також представників правоохоронних органів Харкова та Харківської області.

Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ ректор генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив грамоту Міністерства внутрішніх справ України за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу, самовідданість та високий професіоналізм завідувачу кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 підполковнику поліції Ользі Безпаловій.

Із особовим складом Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено інструктивне заняття з дотримання правил та безпеки дорожнього руху.

У рамках роботи університету культури в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся відеолекторій  до Всесвітнього дня авіації та космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України за участі представника Харківської обласної бібліотеки Дмитра Бродяка.

Інтернет-виданням «Освіта.ua» оприлюднено результати рейтингу вищих навчальних закладів України, складеного за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

Завідувач кафедри адміністративного права і процесу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Олена Салманова відвідала  ГУ НП в Херсонській області та взяла участь у нараді співробітників відділу комплектування УКЗ ГУ НП щодо підготовки особових справ кандидатів на навчання в ХНУВС.

Тимчасово виконуючий обов’язки завідувача науково-дослідної лабораторії захисту інформації та кібербезпеки Харківського національного університету внутрішніх справ Вадим Коршенко та доцент кафедри кібербезпеки, кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Олександр Манжай взяли участь у ІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми науково-технічного та правового забезпечення кібербезпеки в сучасному світі» яка проходила 11–12 квітня в НТУ «ХПІ».

Старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ Юлією Шиндель було проведено виїзне заняття для студентів 1 курсу факультету № 6 в Державній установі «Олексіївська виправна колонія № 25».

Доцент кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Баранова відвідала профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії», який було організовано за підтримки Харківського обласного центру зайнятості Державного центру зайнятості для м. Богодухова та Богодухівського району.

Сумським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейської асоціації студентів права» (ELSA Sumy) в рамках Міжнародної Фокусної Програми (International Focus Program – IFP) з екологічного права було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення».

Показано 41 - 50 (усього 2340)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  234  Наступна