Харківський національний університет внутрішніх справ оголошує про прийом документів до аспірантури за спеціальностями 081 «Право», 053 «Психологія», 011 «Науки про освіту».

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко у складі офіційної делегації Міністерства внутрішніх справ України наразі  перебуває в США для ознайомлення з американською системою підготовки та навчання поліцейських.

У Харкові з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми пройшов круглий стіл «Спільними зусиллями – проти торгівлі людьми», ініційований Департаментом соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

Курсанти та науково-педагогічні працівники факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у другій зустрічі «Bitcoin Meetup Kharkiv», яка була організована компанією «Distributed Lab».

Зі слухачами курсів первинної професійної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ проведено інструктаж   щодо дотримання службової дисципліни в органах та підрозділах Національної поліції України.

Випускники кафедри військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ склали Військову Присягу на вірність Українському народу.  Цього дня навчання на кафедрі закінчили майже 150 юнаків та дівчат.

Триває час відпусток і розваг! Хочеться приємних вражень і яскравих спогадів! І для того не потрібно їхати кудись дуже далеко. Гарно відпочити, набратися сил та енергії можна й на базі «Янтарній», що належить Харківському національному університету внутрішніх справ. Вона розташована на березі Печенізького водосховища, неподалік від Старого Салтова.
2017-07-28

29 липня о 9:00 в Інституті танкових військ імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ» (м. Харків, вул. Полтавський шлях, 192) відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Військової Присяги на вірність Українському народу випускниками кафедри військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників Національної поліції (вперше прийнятих на службу). Вони працюватимуть у слідчих підрозділах ГУ НП в Полтавській області.

Протягом багатьох років триває співпраця Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради та Харківського національного університету внутрішніх справ: це  спільні наукові проекти, урочисті та спортивні заходи.