2017-05-16

17 травня 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться XXІV науково-практична конференція курсантів та студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і правоохоронної діяльності».

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції 3 рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з курсантами та слухачами магістратури факультету №1.

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко та ансамбль барабанщиць університету взяли участь в урочистостях з нагоди першої річниці роботи Управління патрульної поліції у Краматорську та Слов'янську.

Завідувач кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Холод, доцент кафедри Ігор Панов і доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Віктор Лазарєв провели зустрічі в Новомосковському кооперативному коледжі економіки і права ім. С. В. Литвиненка (Дніпропетровська область).

У рамках відзначення 100-річчя підготовки охоронців правопорядку в Харкові кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено засідання круглого столу наукового гуртка на тему «Проблеми правового регулювання проходження служби у Національній поліції України та соціального забезпечення поліцейських».

У рамках проведення курсів підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції у місті Мелітополі професором кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковником поліції Іриною Казанчук спільно з начальником сектору (у складі відділу) Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області майором поліції Ігорем Кармелітою проведено бінарне заняття на тему «Методика дій дільничного офіцера поліції щодо протидії домашньому насильству» в межах навчальної дисципліни «Попередження насильства в сім’ї».

У мережі Інтернет було виявлено відеозапис, зроблений 24 серпня 2016 року на майдані Свободи у м. Харкові з курсантом
3-го курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ рядовим поліції Неньком В.О. та випускником цього ж факультету Буйновським С.В., які висловлювалися нецензурною лайкою.

Проведеним службовим розслідуванням встановлено, що рядовий поліції Ненько В.О. своїми діями грубо порушив Присягу працівника поліції, правила етичної поведінки, вимоги нормативно-правових актів щодо проходження служби в Національній поліції України та дискредитував звання поліцейського як представника держави.

У рамках роботи університету культури відділом міжнародних зв’язків Харківського національного університету внутрішніх справ  було проведено відеолекторій до Дня Європи. Лекцію для курсантів та студентів прочитала перекладач відділу міжнародних зв’язків Вікторія Філютович-Герасименко.

Колектив художньої самодіяльності Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Європи, відкривши концертну програму творчих колективів вищих навчальних закладів міста Харкова.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє кафедра військової підготовки, де на теперішній час проходять комплексні практичні заняття вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки.

Показано 41 - 50 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна