Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична напередодні Дня захисника України поздоровила військовослужбовців зі святом. В числі запрошених на урочистості були й представники Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком.

Для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках лекторію «Вчимося жити у злагоді та мирі» було проведено урок духовності за участі  настоятеля Храму святих Новомучеників та Слобожанських сповідників протоієрея Сергія. Тема уроку – «Найвища християнська цінність – це духовність людини».

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали учні 6 класів  Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Гімназія ОЧАГ» Харківської області та їх батьки.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває навчальна програма Левітт Інституту міжнародного розвитку. Ця організація є благодійною установою досвідчених професіоналів у галузі права, яка співпрацює з вищими навчальними закладами юридичного профілю України.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було відбулися святкові заходи до Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня Захисника України. У заходах взяли участь студенти філії та вокальний ансамбль «Кадет»  державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. Г. Харитоненка».

Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва в університетській бібліотеці для першокурсників пройшов урок мужності «Козацькій Славі жити у віках». За допомогою фахівців університетської та Харківської обласної бібліотек юнаки та дівчата здійснили екскурс в історію України – від Козацької доби до сьогодення.

Студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у навчальному судовому засіданні, яке відбулося в Сумському окружному адміністративному суді під головуванням заступника голови суду Володимира Соколова. Заняття  для закріплення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок організувала доцент кафедри юридичних дисциплін Світлана Шоптенко.

Студент 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Богдан Дмитренко зайняв І місце у відкритій першості ДЮСШ «Спартаківець» з класичного пауерліфтингу у м. Суми.

Старший викладач кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Василь Корнієнко відвідав відкритий урок з правознавства у Безлюдівському юридичному ліцеї.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Військово-патріотичне виховання молоді: досвід та перспективи». У заході взяли участь студенти, курсанти, представники кафедри військової підготовки навчального закладу.