Курсанти факультету № 1 разом із куратором групи Іваном Кріцаком відвідали Свято-Благовіщенський кафедральний собор міста Харкова, а також побували у п’яти храмах Свято-Покровського чоловічого монастиря, піднялися на дзвіницю Церкви Покрови Божої Матері, де кожен бажаючий міг вдарити в дзвін, відвідали Харківську Духовну семінарію, Харківський історичний музей та щорічну православну ярмарку «Вербну».

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася нарада під керівництвом заступника Голови Національної поліції України – начальника Головного слідчого управління генерала поліції третього рангу Олександра Вакуленка. Темою обговорення став експеримент, ініційований Міністерством внутрішніх справ України щодо впровадження нових форм і методів роботи в окремих відділах головних управлінь Національної поліції України.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося відкриття курсів підготовки працівників вибухотехнічної служби Національної поліції України.

Озеленення території Харківського національного університету внутрішніх справ триває. Під час Всеукраїнського суботника курсантами та працівникам факультету № 1, за участі керівництва навчального закладу, було висаджено двадцять саджанців, серед яких ялинка, саджанці пірамідального та козацького ялівця, а також туї.

У рамках роботи університету культури у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся відеолекторій до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. Лекцію для курсантів прочитала представник Харківської обласної бібліотеки Наталія Удовиченко.

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Білоус взяла участь у першості Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу серед команд силових структур та правоохоронних органів області за програмою змагань «Динаміада – 2017».

Декан факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Музичук провів зустріч з працівниками кадрового апарату ГУ НП в Рівненській області.

Ансамбль барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом інспектора відділу організації служби Олени Сашуріної нагороджений Подякою Управління патрульної поліції у м. Харків за активну допомогу в організації заходу «Feedback зі співробітниками патрульної поліції».

Студенти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  під керівництвом доцента кафедри юридичних дисциплін Світлани Шоптенко відвідали Зарічний районний суд м. Суми. Юнаки і дівчата ознайомились зі структурою суду, а також відвідати судове засідання, на якому розглядалася кримінальна справа.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до Всеукраїнського суботника. Сьогодні увесь особовий та перемінний склад навчального закладу озброївся мітлами, лопатами, миючими засобами, щоб навести чистоту та порядок. До учасників суботника звернувся перший проректор університету Дмитро Швець.

Показано 51 - 60 (усього 2340)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  234  Наступна