З метою національно-патріотичного виховання молоді вихователем факультету № 6  Світланою Смородською була організована екскурсія для студентів  факультету № 6  та студентів  відділення з організації підготовки іноземних громадян до  Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва».

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справвзяли участь у  чемпіонаті ФСТ ХОО Динамо України з гирьового спорту. Змагання проводилися на базі СК Динамо у м. Харків.

Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Ірина Казанчук провела зустрічі з керівництвом та школярами 11 класів навчальних закладів міста Мелітополя Запорізької області.

У рамках підвищення кваліфікації керівників поліцейських підрозділів професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент Андрій Войціховський провів заняття в ГУ НП України в Харківській області та в ГУ НП України в Полтавській області.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить круглий стіл, організований науковим гуртком кафедри трудового та господарського права факультету № 2 «Проблеми правового регулювання проходження служби у Національній поліції України та соціального забезпечення поліцейських».

Завідувач кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Костянтин Мельник виступив з доповіддю на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми кодифікації трудового законодавства України», яку проводив Центр проблем імплементації європейського соціального права і кафедра трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У рамках святкування Дня Європи представники Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали виставку в приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові «Окно в Європу». Делегацію очолила доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 3 Наталія Коломоєць.

На майдані Свободи відбулися урочисті заходи, приурочені до Дня Європи. У них взяли участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком.

Для забезпечення належної організації відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш і доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Білоус взяли участь у проведенні перевірки рівня фізичної підготовленості кандидатів, яка проводилася в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов квест «Стресостійкість при прийнятті на роботу». Студенти мали змогу відчути себе кандидатами на вакантні посади заступника начальника бюро правової допомоги місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та провідного спеціаліста відділу по договірній роботі.

Показано 51 - 60 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна