Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали І Всеукраїнський фестиваль-марафон героїко-патріотичної пісні «Вартові Всесвіту», який пройшов у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. Лисенка. 

Декан факультету № 4 «Кіберполіція» Харківського національного університету внутрішніх справ В’ячеслав Марков увійшов до складу комісії, яка перевіряла рівень фізичної підготовленості абітурієнтів у Полтаві. 

На факультеті № 2 відбувся загальнофакультетський розвід, під час якого було підведено підсумки навчання та дисципліни курсантів за минулий тиждень. Спочатку заслухали курсантів, які мають велику кількість незадовільних оцінок та пропусків занять, а також впродовж тижня порушували службову дисципліну. 

Відбулася фінальна частина турніру з футзалу, присвячена пам’яті Заслуженого майстра спорту СРСР, в минулому легендарного футболіста Володимира Фоміна. Змагання пройшли на базі спортивного комплексу «Динамо» (Харків). У турнірі взяли участь вісім найсильніших футзальних команд, які є колективними членами Харківської обласної організації «Динамо».

Одним із напрямів волонтерського руху в Харківському національному університеті внутрішніх справ є допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Вже кілька років поспіль факультет № 1 співпрацює з колективами виховних закладів для таких дітей. 

Під девізом «Поетами народжуються, ораторами стають» в  Академії МВС Республіки Білорусь (м. Мінськ) відбувся XVII Міжнародний конкурс ораторської майстерності «Цицероній-2017», в якому взяли участь 49 курсантів та студентів із 22 вищих навчальних закладів. Окрім ораторів із Білорусі – Мінська, Гомеля, Гродно, Бреста, Могильова та України – Києва, Харкова, Дніпра за перше місце змагалися представники Азербайджану, Венесуели, Казахстану, Китаю, Нігерії, Туркменістану. Загальна тема конкурсу – «Події, люди і їхні справи», присвячена 100-річчю білоруської міліції.

Доценти кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Шоптенко та Олена Маркова взяли участь у науково-практичній конференції «Новели проектів процесуального законодавства України», яка проводилася на базі Сумського окружного адміністративного суду. 

Курсанти, студенти та працівники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у командно-штабних та тактико-спеціальних навчаннях напередодні проведення у Харкові чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків. 

Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ постійно опікується долею юнаків і дівчат, які втратили найближчих і найдорожчих у своєму житті людей – батьків. До Дня захисту дітей, який щороку відзначається 1 червня, для курсантів-сиріт навчального закладу було організовано екскурсію по Харкову, а також відвідування Фельдман Екопарку. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися змагання із прикладної стрільби, участь у яких взяли представники постійного та перемінного складу факультетів № 1, 2, 3 та 4.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017