Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. В його роботі взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка, член-кореспондент Національної академії правових наук України Сергій Гусаров, начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех, голова Харківської обласної організації Союзу юристів України Володимир Кривобок, перший проректор навчального закладу Дмитро Швець, проректори – Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, Олександр Грищенко, керівники структурних підрозділів навчального закладу – члени Вченої ради.

У газеті Верховної Ради України «Голос України» № 189 за 11 жовтня 2017 року вийшла стаття заслуженого юриста України, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, ректора Харківського національного університету внутрішніх справ (2012–2015 рр.) Сергія Гусарова «МВС без юристів – кому це вигідно? Турбота про поглиблення правової освіти, про підняття професіоналізму, престижу професії юриста – це чергові солодкі гасла, за якими  суто меркантильні інтереси». Нижче наводимо текст публікації http://www.golos.com.ua/article/294627

Представники науково-педагогічного складу кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 підготували та провели засідання наукового гуртка курсантів на тему «Толерантність у сучасному світі». Мета роботи – формування толерантної свідомості у курсантів.

У рамках проведення обласного Тижня правових знань «Я маю право!» студенти першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Головне територіальне управління юстиції в Сумській області.

Викладач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичний наук, доцент Марія Тіхонова взяла участь у ХII Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми фізичної культури населення, що проживає в умовах несприятливих чинників навколишнього середовища». Конференція відбулася на факультеті фізичної культури Гомельського державного університету імені Франциска Скорини (Білорусь).

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Корпоративне право» студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко відвідали Господарський суд Сумської області.

На факультеті № 3 у рамках викладання навчальної дисципліни «Теорія держави і права» відбулася зустріч першокурсників з випускниками університету, які сьогодні навчаються в магістратурі факультету № 1 – старшим лейтенантом поліції Миколою Харченком та лейтенантом поліції Мар’яном Черхавським.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся брейн-ринг для студентів І курсу. Він був присвячений юридичній професії та її значенню для суспільства.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна інтелектуальна гра «Знавці права».

Представники кафедри соціології та психології факультету № 6 старші викладачі кафедри Юлія Кобикова, кандидат психологічних наук Яна Посохова та слухач магістратури психології Катерина Левченко взяли участь в обговоренні проблеми агресивності у дітей у рамках програми  «Батьківські збори», яка виходить на «7 каналі».