Відповідно до доручення Міністерства внутрішніх справ України особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ перейшов на носіння літнього однострою. Протягом тижня було проведено стройові огляди,  перевірено предмети обмундирування та зовнішній вигляд особового складу університету.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває ІІ благодійний турнір з міні-футболу «З надією у майбутнє», що проводиться серед дітей,  громадських і благодійних організацій, а також представників правоохоронних органів Харкова та Харківської області.

Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ з волейболу виборола ІІІ місце у І етапі турніру з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2017».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Координаційної ради Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених ХНУВС.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася дев’ята щорічна науково-практична конференція  «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України». Конференцію відкрив перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат педагогічних наук підполковник поліції Дмитро Швець.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося відкриття ІІ благодійного турніру з міні-футболу «З надією у майбутнє», що проводиться серед дітей соціально вразливих категорій, громадських і благодійних організацій, а також представників правоохоронних органів Харкова та Харківської області.

Заступник декана факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Василенко відвідав ГУНП в Житомирській області та Коростенський відділ поліції.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася робоча нарада з керівниками підрозділів навчального закладу, під час якої обговорили питання життєдіяльності університету та участі працівників, курсантів і студентів у всеукраїнському суботнику.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочала роботу IX щорічна науково-практична конференція «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України».

Студенти 2 і 3 курсів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із куратором, помічником ректора Світланою Жидецькою та методистами Надією Бутовою, Тетяною Шкітіною, Світланою Смородською відвідали Фельдман Екопарк.

Показано 61 - 70 (усього 2340)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  234  Наступна