У Харківському національному університеті внутрішніх справ 11 жовтня 2017 року відбудеться круглий стіл «Військово-патріотичне виховання молоді: досвід та перспективи», в якому візьмуть участь курсанти, студенти, представники вищих навчальних закладів, а також працівники правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця в обласних і всеукраїнських змаганнях із таких видів спорту, як боротьба самбо, панкратіон та грепплінг.
11 жовтня 2017 року о 12.30 в аудиторії 315/2 для групи Ф-4-402 відбудеться відкрита лекція з дисципліни «Основи управління в поліції» на тему «Управління безпекою персоналу Національної поліції», яку буде проводити доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 ХНУВС майор поліції Мар'яна Качинська.

Стало традицією дарувати університетській бібліотеці книги на початку навчального року. Фонд бібліотеки поповнюється цінними та корисними виданнями, що використовуються у процесі навчання або наукової діяльності.

Учений секретар секретаріату Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ Леонід Могілевський, начальник відділу організації освітньо-наукової підготовки Давид Сімонович і завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Владислав Шендрик взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підготовка докторів філософії (PhD) в умовах реформування вищої освіти», яка відбулась у Запорізькому національному університеті.

У рамках заходів, присвячених Тижню правових знань, на базі Головного територіального управління юстиції у Сумській області, відбувся круглий стіл «Юридичні клініки в системі безоплатної правової допомоги». о управління Національної поліції Харківської області.

Шановні колеги! Вітаю вас із Днем юриста! Наше з вами професійне свято об’єднує фахівців різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод громадян, конституційного устрою країни, борються зі злочинністю та забезпечують безпеку і порядок в державі.

Завідувач науково-дослідної лабораторії захисту інформацій та кібербезпеки факультету № 4 Вадим Коршенко взяв участь у «BIT–2017» – Міжнародному Форумі «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо Безпеки. Навколо IP» – унікальному галузевому заході, який вирізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення й традиційно збирає найкращих представників ІТ-спільноти, бізнес-середовища та спеціалістів з кібербезпеки.

Напередодні професійного свята – Дня юриста України, який відзначається щорічно 8 жовтня, для університетської спільноти бібліотека презентує розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Знати право, служити праву, захищати право!», яка розкриває  етапи становлення та розвитку національної юридичної науки.

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся «Турнір CRIMEзнавців». Участь у ньому взяли команди курсантів і студентів вищих навчальних закладів. Команда Харківського національного університету внутрішніх справ, яка взяла участь у турнірі, була представлена курсантами факультету № 1, серед яких – Ярослав Синяк, Василь Авдєєв, Олена Гуторова, Олександр Орлов, Карина Кушнерюк.