Напередодні відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники та курсанти факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ від імені ректора навчального закладу генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка поздоровили зі святами тринадцять ветеранів – колишніх працівників університету, учасників Другої світової війни.

Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук, доцент Наталія Мілорадова провела заняття у Головному управлінні Національної поліції України в Харківській області в рамках підвищення кваліфікації керівників поліцейських підрозділів.

Ансамбль барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Викладачі кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Сергій Терещук та Олексій Салманов, доцент кафедри адміністративного права і процесу Наталія Коломоєць та викладач кафедри конституційного і міжнародного права Наталія Філіпська взяли участь у міжнародному міжвідомчому семінарі «Ефективні технології профілактики соціального сирітства», який пройшов у м. Вільнюс (Литовська Республіка).

Курсанти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ привітали ветеранів ОВС з травневими святами та надали їм дієву допомогу.

Напередодні відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветеранською організацією Харківського національного університету внутрішніх справ та відділом соціально-гуманітарної роботи було проведено зустріч курсантів з учасниками Другої світової війни.

Ректор університету Валерій Сокуренко привітав із Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ. Він побажав молоді бути гідними пам’яті  героїв-визволителів і вчитися у них, як потрібно любити і захищати свою Батьківщину і свій народ.

Урочистості із вшанування пам’яті воїнів-визволителів відбулися на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва» – пам’ятного для усіх харків’ян місця, де був розташований командний пункт командувача військ Степового фронту маршала Івана Степановича Конєва.

9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На Меморіалі Слави у Лісопарку відбулося покладання квітів. У заході взяли участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування Харкова та області, депутати, представники політичних та громадських організацій, правоохоронних органів, ветерани, учасники АТО, мешканці Харкова та області, гості.

8 травня в Україні відзначають День пам’яті і примирення. На Меморіалі Слави у Лісопарку відбулося покладання квітів. У заходах взяли участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ – проректори, начальники факультетів, курсанти, студенти на чолі з ректором навчального закладу, генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком.

Показано 61 - 70 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна