Міжнародний день захисту дітей – одне з найрадісніших і найтепліших свят, яке люблять не тільки діти, але й батьки. Напередодні Дня захисту дітей у парку «Машинобудівників» відбувся святковий захід в рамках проектів «Мрії дітей про мир» і «АТО – вахта пам'яті». Учасниками заходу стали понад 100 дітей від 3-х років і старше та їхні батьки. Серед них 25 дітей учасників антитерористичної операції на Донбасі і 50 дітей вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

Фахівці відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Дяченко та Анастасія Глієва проводять серію мультимедійних занять з курсантами для розуміння ними механізму дії таких психоактивних речовин як алкоголь і наркотики, а також серйозної небезпеки та шкідливих наслідків, яких вони завдають здоров’ю.

Доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Кухарєв разом зі студентами групи ПЗдср-16-3 відвідали Харківський районний суд Харківської області.

Розширення міжвузівських зв’язків є одним із пріоритетних напрямів діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсант факультету № 1 Василь Авдєєв узяв участь у пленарному засіданні ХІІІ наукової конференції курсантів і студентів Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, на якій виступив із доповіддю англійською мовою «Миротворча місія ООН в Руанді: аналіз діяльності та супутніх факторів».

Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ, під час якого ректор університету Валерій Сокуренко вручив нагороди працівникам, курсантам, студентам навчального закладу за досягнення в навчальній, науковій, громадській діяльності та з нагоди Дня науки.

29 травня у світі відзначається Міжнародний день миротворця Організації Об’єднаних Націй       (англ. – International Day of  United Nations Peacekeepers). З 2003 року Генеральною Асамблеєю ООН запропоновано відзначати цю дату як день вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя заради миру та безпеки, а також у знак поваги тим, хто служив і продовжує служити на варті миру та порядку під блакитним прапором ООН.

Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є вкрай важливим засобом збереження миру та стабільності в неспокійних регіонах нашої планети. Враховуючи зобов'язання України як держави – члена Організації Об'єднаних Націй, представники Національної поліції України беруть участь у миротворчих місіях ООН у різних кутках світу. Серед них – працівники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко представив колективу центру післядипломної освіти директора. Ним став Олег Степаненко. Його заступником призначено Олександра Ковтуна, який раніше працював у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Представники кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Харківского національного університету внутрішніх справ  – т.в.о. завідуючого кафедри, доцент Оксана Маковоз та доцент Валерія Баранова взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі», що пройшла на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Старшим викладачем кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Павлом Червоним проведено профорієнтаційну зустріч у Харківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 100 ім. А. С. Макаренка.