93 працівники Управління патрульної поліції в м. Харків за період навчання отримали знання та навички, які їм знадобляться у подальшій службі.

Науковий співробітник науково-дослідної лабораторії Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Лещенко взяла участь у засіданні круглого столу, який проходив в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради.

Відтепер громадяни України віком до 35 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань “Право” або отримали вищу освіту у даній галузі знань та не перебувають на посадах державної служби мають можливість пройти стажування строком до шести місяців у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 2007 року соціально-психологічного та спеціального факультетів.

Сьогодні розпочались заняття на курсах первинної професійної підготовки працівників Національної поліції України:   дільничних, співробітників підрозділів реагування патрульної поліції та молодшого складу поліції з Головних управлінь Національної поліції в Харківській, Сумській та Кіровоградській областей.  Заняття триватимуть до  1 листопада поточного року.   Перший проректор ХНУВС підполковник поліції Дмитро Швець зустрівся із слухачами та  провів інструктаж.

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено Всеукраїнський круглий стіл «Право на працю у контексті Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю». Організатором стала Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів спільно з Сумською філією Харківського національного університету внутрішніх справ, кафедрою трудового та господарського права ХНУВС,  Уповноваженим  Президента України з прав дитини, Центром проблем імплементації європейського соціального права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ влітку традиційно відбуваються зустрічі випускників університету різних років. 7 липня зустрілися випускники факультету № 1 (слідства) 2007 року випуску.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи з нагоди випуску студентів факультету № 6. Понад півтори тисячі студентів денної та заочної форм навчання прийшли привітати почесні гості, науково-педагогічний склад навчального закладу, батьки та рідні.

Харківський національний університет внутрішніх справ в рамках робочого візиту відвідала делегація з Грузії. Вони взяли участь в урочистостях з нагоди випуску студентів.

7  липня 2017 року о 10-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочистості з нагоди випуску студентів факультету № 6 (права та масових комунікацій).

Запрошуємо випускників, а також усіх бажаючих на свято.