Завершився тренінг з управління та лідерства для керівників середньої ланки районних відділів поліції ГУНП в Харківській області. Тренінг був організований за сприянням Консультативної місії Європейського Союзу і в ньому взяли участь представники Нововодолазького, Дергачівського, Валківського, Харківського та Балаклійського відділів поліції Головного управління Національної поліції Харківської області.

Професор кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна та слухачі магістратури факультету № 1 провели інтерактивні уроки для учнів 6–11 класів Харківської спеціалізованої школи № 119 Харківської міської ради. Заняття проводились у рамках Тижня правового виховання та були присвячені темам: «Попередження злочинності серед неповнолітніх» та «Школа і поліція».

У загальнокомандному заліку з боротьби самбо на Чемпіонаті ФСТ «Динамо Україна» серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністерство внутрішніх справ України, команда ХНУВС посіла перше місце.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з іноземними студентами, які  навчаються в університеті на факультеті № 6.

Завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник взяв участь у роботі І Харківського міжнародного юридичного Форуму «Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі», який проходить у Харкові та організований Харківською обласною державною адміністрацією, Національною академією правових наук України, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» і Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Перший проректор вишу Дмитро Швець та команда Харківського національного університету внутрішніх справ з боротьби самбо взяли участь у відкритті Чемпіонату ФСТ «Динамо Україна» серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

Завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник і науково-педагогічний склад кафедри взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання удосконалення законодавства про працю та соціальне забезпечення», яка проводилася у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Студентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Рикун завоювала «золоту» нагороду у Фінляндії на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу. У безекіпірувальному жимі лежачи Анна змагалася в категорії до 57 кг.

Курсанти 1 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з кураторами навчальних груп відвідали кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Харківській області, який є навчальною базою для утримання та дресирування розшукових, патрульно-розшукових, вартових і спеціальних собак.

Професор кафедри юридичних дисциплін  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Горобець організувала для студентів екскурсію до прокуратури Сумської області.