Науково-дослідна лабораторія з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Харківській області підготувала методичні рекомендації, присвячені питанням взаємодії працівників Національної поліції з представниками ЗМІ під час несення служби.

Науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Ігор Святокум відвідав Харківську спеціалізовану школу-інтернат «Ліцей «Правоохоронець»».

На СК «Динамо – Арена» відбувся черговий тур змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Правоохоронці Харківщини привітали колег, які своє життя присвятили служінню закону, захисту прав і свобод громадян, а сьогодні передають свій життєвий та професійний досвід молодим фахівцям – працівникам Національної поліції України.

До Міжнародного дня захисту прав людини у Харківській спеціалізованій школі № 119 відбувся брейн-ринг «Знавці законів», в якому взяли участь команди 10–11 класів та команда курсантів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ.

На СК «Динамо – Арена» відбувся II тур змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко на спільному засіданні Вченої ради та ректорату університету нагородив працівників вишу.

Діти завжди з нетерпінням і радістю чекають на День Святого Миколая, адже він є покровителем дітей і приносить їм подарунки та солодощі. Для вихованців школи-інтернату № 11 м. Харкова, де навчаються діти з психоневрологічними захворюваннями, подарунки, солодощі та цікаве музично-ігрове шоу підготували працівники відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ.

У Харківському палаці спорту відбувся Перший Кубок серед вищих навчальних закладів зі змішаних єдиноборств ММА. У результаті запеклих поєдинків збірна команда ХНУВС з панкратіону виборола перемогу.

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася Координаційна рада Харківської обласної державної адміністрації, присвячена питанням національно-патріотичного виховання. Нараду провів заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.