Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Давиденко організувала екскурсію до університету для студентів Медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти. Вищий навчальний заклад відвідали 15 студентів коледжу та їх керівник  викладач Морозенко О. П.

Завідувач науково-дослідної лабораторії захисту інформації та кібербезпеки Харківського національного університету внутрішніх справ Вадим Коршенко та професор кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 доктор юридичних наук, доцент Михайло Щербаковський взяли участь у міжнародній конференції «Ароцкерівські читання».

У рамках роботи Університету культури в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся відеолекторій до Міжнародного дня миротворців. Лекцію для юнаків та дівчат прочитав старший викладач кафедри криміналістики та судової експертології факультету №1 Василь Корнієнко.

Команда Харківського національного університету внутрішніх справ «Волонтерська дружина» виборола ІІ місце у ІІІ обласному зльоті студентських волонтерських загонів. Захід пройшов на базі Національної академії Національної гвардії України.

Курсанти факультету № 2 разом із куратором групи доцентом кафедри українознавства Геннадієм Дедуріним відвідали Музей історії міліції (поліції) Харківщини.

Директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Геннадій Доскевич з робочим візитом відвідав Харківський національний університет внутрішніх справ. Він поспілкувався з керівництвом навчального закладу – ректором університету Валерієм Сокуренком, проректорами, оглянув матеріально-технічну базу.

Декан факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, підполковник поліції В’ячеслав Марков та доцент кафедри кібербезпеки цього ж факультету кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Олександр Манжай взяли участь у регіональному дводенному круглому столі з виявлення та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених з використанням інформаційних технологій.

Працівники відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у святі останнього дзвоника у підшефній школі-інтернаті № 11 міста Харкова. Для школярів було організовано музично-ігрове шоу із врученням  солодких подарунків.

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук, доцент Павло Макаренко провів робочі наради в місті Одесі.

Старший викладач кафедри кібербезпеки факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Олексій Рвачов та викладач кафедри Віталій Світличний разом із працівником відділу зв’язку та комунікацій Управління патрульної поліції у місті Харкові Департаменту патрульної поліції Миколою Лукієнком провели бінарне заняття для слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників поліції на посади молодшого начальницького складу Національної поліції України, які проходять навчання на базі університету.