Напередодні урочистих дат – Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відзначаються 8 та 9 травня, університетська бібліотека презентує розгорнуті книжково-ілюстративні експозиції: «Перемога у Другій світовій: внесок України» та «Вклонімося великим тим рокам».

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали представники компанії «Джуліані секьюріті енд Сейфти» GSS (США) Джон П. Ювейн, Джордж Бойль, Себастьян Круз, Кліффорд Ейдер. Мета візиту до  навчального закладу – ознайомитися з процесом підготовки поліцейських Національної поліції України. Слід зазначити, що компанія GSS  (США), яку очолює Джон П. Ювейн – колишній керівник поліції Нью-Йорка,  спеціалізується у сфері безпеки міста, тому у планах делегації – низка зустрічей з представниками поліції Харкова та надання рекомендацій.

6 травня поточного року 200 осіб постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ разом із працівниками ГУНП в Харківській області несуть службу із забезпечення публічної безпеки та порядку на території, що прилягає до стадіону КП ОСК «Металіст» під час футбольного матчу Прем’єр-ліги «Шахтар» – «Зоря».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску курсантів та посвячення їх у захисники правопорядку. 

5 травня 2017 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося відкриття Центру Українсько-Польського розвитку.  

5 травня  2017 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ – випуск курсантів. За традицією перед урочистими заходами ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив випускникам погони лейтенантів поліції. 

Курсанти випускних курсів Харківського національного університету внутрішніх справ востаннє були присутні на загальноуніверситетській вечірній перевірці, яка відбулася на великому плацу університету.

5 травня 2017 року о 9:50 на кабельному телеканалі Тріолан-Info (у Харкові та Харківській області, Києві та Київській області, Дніпрі та Дніпропетровській області) та  каналі YouTube відбудеться пряма трансляція з нагоди випуску курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ та посвячення їх у захисники правопорядку.

5 травня 2017 року о 7:55 на кабельному телеканалі Тріолан-Info (у Харкові та Харківській області, Києві та Київській області, Дніпрі та Дніпропетровській області) та  каналі YouTube розпочнеться пряма трансляція урочистих заходів з нагоди вручення погонів лейтенантів поліції випускникам Харківського національного університету внутрішніх справ.

В рамках регіонального профорієнтаційного заходу, організованого Харківським обласним центром зайнятості, викладачі кафедри трудового та господарського права Олена Кісіль відвідала м. Валки Харківської області, а Олена Ільїна с. Сахновщина Харківської області. 

Показано 71 - 80 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017