У спортивному комплексі «Нептун» відбулись обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ III–IV рівня акредитації із дзюдо.

Декан факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Музичук під час службового відрядження до Волинської області відвідав Нововолинський електромеханічний та Ківерцівський медичний коледжі.

7 квітня 2017 року в Харкові відбудеться І етап турніру з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2017», участь у якому візьме збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ. Змагання проходитимуть з 8:30 у спортивному комплексі «Локомотив».

Працівники та курсанти факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ приводять у порядок територію після зими, закріплену за факультетом.

Декан факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Музичук відвідав Луцький коледж рекреаційних технологій і права та Луцький педагогічний коледж.

Завідувач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Костянтин Мельник відвідав м. Кропивницький для проведення профорієнтаційної роботи.

У рамках роботи Університету культури та з метою всебічного культурного розвитку молоді, фахівцем відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ Валентиною Лаврусенко організовано відвідування курсантами 1 курсу факультету № 2 Харківського державного драматичного театру ім. О.С. Пушкіна, де вони переглянули виставу-детектив «Небезпечний поворот».

Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1. На засіданні був присутній заступник голови Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету Володимир Чумак.

Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій  Гіренко провів тренінги  «Ефективна комунікація» та «Стресостійкість» в рамках підвищення кваліфікації працівників слідчих підрозділів у м. Сміла Черкаської області.

Доцент кафедри загальноправових дисциплін  факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Лазарєв  провів оглядову  лекцію на тему «Адміністративна відповідальність неповнолітніх» для учнів  підшефних 7 та 8 класів Харківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат I–II ступенів № 11.

Показано 71 - 80 (усього 2340)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  234  Наступна