Курсанти групи Ф1-16-103 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з куратором – професором кафедри теорії та історії держави і права Юлією Загуменною  у рамках проведення виховної роботи відвідали науково-освітній захід «Ніч науки 2017».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ працівники навчального закладу почали складати заліки за підсумками 2017 навчального року. Першими свою підготовленість продемонстрували керівники структурних підрозділів університету, які склали залік із загальної фізичної підготовки. Вони виконали  комплексні силові вправи та пробігли дистанцію на 100 та 1000 метрів.

Відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016», яка пройшла у  Міністерстві юстиції України (м. Київ). Конкурс проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, ВГО «Асоціація правників України», професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань та адвокатів.

Відбулося засідання курсантського наукового гуртка кафедри українознавства факультету № 2, яке пройшло у формі круглого столу «Дзвони пам’яті». Захід був присвячений 80-й річниці від початку Великого терору та 85-й річниці Голодомору в Україні.

У м. Павлоград Дніпропетровської області відбувся Кубок України з кікбоксингу WTKA, в якому взяли участь спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань на рахунку наших спортсменів два перших і два других місця.

У м. Бровари Київської області відбувся Чемпіонат України з бойового мистецтва Комбат самозахист ICO. Спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ гідно представили навчальний заклад, виборовши три золотих та дві срібних нагороди.

До Всеукраїнського Дня бібліотек для університетської спільноти презентовано розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «До бібліотеки з любов’ю!», де представлені видання, подаровані працівниками університету. Започаткував цю традицію перший ректор навчального закладу Олександр Маркович Бандурка.

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба відбулась першість м. Харкова з гирьового хортингу. Збірна команда університету взяла участь у зазначених змаганнях за схемою А вага гирь 20 кг та 32 кг, та схемою Б вага гирь 16 кг і 24 кг.

У рамках виконання Плану підготовки наукових та навчальних видань до 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові вийшов друком підручник «Адміністративна діяльність органів поліції України» (за загальною редакцією доктора юридичних наук, доцента Валерія Васильовича Сокуренка).

На стадіоні «Динамо–Арена»  відбулася гра 18 туру чемпіонату з футболу Харківської області серед аматорських команд 2017 року. На полі зустрілися команди ФК «Універ–Динамо» ХНУВС та ФК «Вовчанськ».