У рамках роботи університету культури у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся відео лекторій, спрямований на пропаганду здорового способу життя серед молоді.  Лекцію на тему «Депресія» для курсантів прочитала лікар-методист Харківського міського центру «Здоров'я» Наталія Мінко.

У рамках проведення курсів підвищення кваліфікації слідчих у місті Мелітополі професором кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Іриною Казанчук разом з представниками Мобільної бригади м. Мелітополь, яка надає екстрену соціо-психологічну допомогу потерпілим від гендерно-обумовленого насильства, проведено бінарне заняття на тему «Прояви різних видів домашнього насильства та протидія ним» у межах навчальної дисципліни «Попередження насильства в сім’ї».

Курсанти 3 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Петров і Роман Єрьоменко провели зустріч із ліцеїстами випускних курсів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»  імені І. Г. Харитоненка (м. Суми).

Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Казанчук провела тренінги з підвищення кваліфікації майбутніх керівників підрозділів Національної поліції України ГУНП в Полтавській області.

Декан факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Музичук зустрівся з працівниками кадрового апарату ГУНП у Волинській області.

Курсанти групи Ф-1-16-1 разом з куратором старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Іваном Кріцаком відвідали Свято-Благовіщенський кафедральний собор Харкова, а також щорічний православний ярмарок під назвою «Вербна», який розташувався біля майдану Конституції.

Команда спортсменів Харківського національного університету внутрішніх справ з панкратіону прибула до м. Києва для участі у змаганнях на Кубок Міністра внутрішніх справ України. Змагання відбудуться 6–7 квітня 2017 року. Бажаємо перемоги!

Декан факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Музичук відвідав Луцький коледж рекреаційних технологій і права.

Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук, доцент Наталія Мілорадова провела тренінг «Деякі питання захисту прав дітей, які опинились у контакті із законом» для прокурорів, які не мають досвіду роботи в органах прокуратури та проходять підготовку у Національній академії прокуратури України.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочалися тренінги щодо підвищення знань та умінь поліцейських у сфері взаємодії поліції з населенням. Університет давно та тісно співпрацює з Харківським офісом Консультативної місії Європейського Союзу, голова якого Герріт Ян Вангелдер відкрив нинішній тренінг. Заняття буде проводити досвідчений фахівець з Великої Британії, колишній поліцейський з багаторічним стажем Пітер Вілсон.

Показано 81 - 90 (усього 2340)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  234  Наступна