Курсанти та науково-педагогічні працівники факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з деканом факультету підполковником поліції В’ячеславом Марковим взяли участь у конференції «Bitcoin Meetup Kharkiv», яка була організована компанією «Distributed Lab».

200  осіб постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх разом із працівниками ГУ Національної поліції в Харківській області забезпечуватимуть публічну безпеку і порядок  у м. Харків.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників Національної поліції України. Лави молодшого складу поліції поповнять 41 випускник центру, з яких 38 представників Полтавської і 3 – з Харківської області, а на посадах оперуповноважених кримінальної поліції в Головних управліннях Національної поліції Полтавської та Сумської областей працюватимуть 54 випускники.

Для оптимізації відомчої післядипломної освіти, забезпечення її якості та оперативності Міністерством внутрішніх справ України запроваджено експеримент з проведення підвищення кваліфікації працівників поліції дистанційно. Перші такі курси з підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання для працівників слідчих підрозділів Національної поліції України розпочалися в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Кубок ректора з тактичного пейнтболу, присвячений Дню Конституції України.

Завершився фінал чемпіонату Харківської області 2017 року з шахів серед чоловіків. Змагання проходили під патронатом Департаменту у справах молоді і спорту Харківської обласної державної адміністрації та президента Харківської обласної федерації шахів Сергія Гусарова.

1 липня у Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшли зустрічі випускників 1997 року та 2002 року випуску.

Засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалося із вручення відзнак та нагород представникам університету за досягнення у різних напрямах діяльності.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми адміністративного права та процесу» проходить у Харківському національному університеті внутрішніх справ і приурочена до 100-річчя підготовки охоронців правопорядку у Харкові, яке відзначатиметься у листопаді 2017 року. Свої тези за тематикою конференції надіслали представники багатьох вищих навчальних закладів України та науково-дослідних установ, прокуратури, практичних підрозділів Національної поліції України, Національної гвардії України та ін.

Для курсантів 3 курсу, які навчаються в Харківському національному університеті внутрішніх справ на факультеті № 4 за спеціальністю «Кібербезпека», кураторами навчальних груп доцентом кафедри кібербезпеки факультету № 4 підполковником поліції Олександром Манжаєм та старшим викладачем цієї ж кафедри майором поліції Олексієм Рвачовим було організовано та проведено зустріч із оперативним працівником Управління протидії злочинам, пов'язаним з торгівлею людьми ГУНП України в Харківській області.