Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко взяв участь в заходах з нагоди випуску учнів Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

В університеті завершилися відбіркові матчі турніру з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури та Національної академії прокуратури України.

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходить турнір з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури та Національної академії прокуратури України.

Методичні рекомендації з проведення творчого конкурсу у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання Міністерства внутрішніх справ України.

В усіх школах Харківщини відбулося свято останнього дзвоника. Відзначили його і вихованці Ліцею «Правоохоронець». Урочистості за традицією розпочалися з покладання квітів до пам’ятника загиблим працівникам правоохоронних органів.

Декан факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, підполковник поліції В’ячеслав Марков та доцент кафедри кібербезпеки кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Олександр Манжай провели робочі зустрічі у ГУНП в Львівській області.

Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Ірина Казанчук провела робочі зустрічі у Мелітопольському міському відділі поліції ГУНП в Запорізькій області та Мелітопольському Центрі взаємодопомоги учасникам АТО «Побратим».

Декан факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, підполковник поліції В’ячеслав Марков та доцент кафедри кібербезпеки кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Олександр Манжай провели профорієнтаційні заходи у ВНЗ І–ІІ рівня акредитації м. Львів.

Працівники Харківського національного університету внутрішніх справ беруть участь у «Вступному курсі НАТО», який проходить на базі Національної академії Національної гвардії України з 24 по 25 травня поточного року.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми правової науки і державотворення в Україні в контексті правової інтеграції».