Доценти кафедри кримінально-правових дисциплін Владислав Кундеус та Дмитро Заєць провели виїзне заняття зі студентами  факультету № 6  до Качанівської виправної колонії № 54.

Команда Клубу веселих та кмітливих Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у міському фестивалі КВК «Кубок мера – 2017»,  що проходив у Сумському обласному академічному театрі драми і музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.

У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус відвідала Сумський будівельний коледж.

На базі шахового клубу «Вундеркінд» пройшов Кубок Харківської області з шахів серед шахістів районів та міст Харківської області. Відкрив чемпіонат Президент Харківської обласної федерації шахів, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Сергій Гусаров.

Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ постійно відвідують Харківський притулок для бездомних тварин – допомагають їх доглядати, прибирати, годувати, гуляти з ними.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості до Дня Святого Миколая. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та щасливої долі у Новому році, а також зазначив, що колектив університету шанує національні традиції  й активно залучає до святкових заходів молодь.

На СК «Динамо – Арена» розпочато змагання з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ. Відкрив змагання ректор університету Валерій Сокуренко, який зазначив, що головне у спорті – це чесна боротьба і заслужена перемога. «Тож, не дивлячись на сильний дощ, футбол відбудеться за будь-якої погоди, а перемогу нехай отримає найсильніший», – зазначив Валерій Васильович.

Слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ХНУВС взяли участь у церемонії урочистого відкриття меморіального пам’ятного Хреста на честь героїв АТО та всіх тих, хто боровся за волю України.

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на День Святого Миколая. Заходи відбудуться на великому плацу університету. Святий Миколай запалить вогні на святковій ялинці, художні колективи факультетів покажуть театралізовані новорічно-різдвяні композиції, відбудуться розважальні спортивні конкурси та змагання. На переможців чекають подарунки.

Завідувач кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Сергій Ткаченко провів зустріч з керівництвом Валківського відділу освіти Харківської області та учнями випускних класів Валківського ліцею ім. О. Масельського.