Запрошуємо Вас 5 травня 2017 року о 9-30 взяти участь в урочистих заходах з нагоди випуску курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ та посвячення їх у захисники правопорядку.

В рамках заходу також відбудеться відкриття Центру українсько-польського розвитку.

Адреса: м. Харків, просп. Л. Ландау, 27

Помічник ректора по роботі з ветеранами та громадськими організаціями відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Валерій Московець разом із працівниками університету – провідним фахівцем відділення практичного навчання ВООП Горбачовим С.Є., методистом факультету № 6 Шульгіним О.М., курсантами факультету № 2 рядовим поліції Глущенко К. П. та факультету № 4 рядовим поліції Черновол В.С., студентами факультету № 6 Молнар К.В та Журавель А.Ю. відвідали Придніпровський державний металургійний коледж для участі у заході «День кар’єри – 2017». 

Науковий гурток кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ ТСП «ЩИТ» у складі чотирьох команд взяв участь у проведенні першого етапу Харкова та Харківської області зі спортивного пейнтболу.

У рамках Всеукраїнського тижня права школярі загальноосвітньої школи № 27 м. Суми на чолі з учителем правознавства Юрієм Борисенком відвідали Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ. 

Старшим викладачем кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Павлом Червоним проведено зустріч у Харківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 115. 

В рамках обласного Тижня правових знань працівниками Головного територіального управління юстиції було проведено лекцію для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за участі головного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Василя Петрика та головного спеціаліста відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Наталії Дробязко. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся щорічний конкурс ораторської майстерності «Цицероній – 2017».  У ньому взяли участь 18 курсантів, які представили усі факультети навчального закладу.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведений навчальний судовий процес, організований професором кафедри юридичних дисциплін Наталією Горобець та доцентом цієї ж кафедри Яною Садиковою за участі студентів 5 курсу. 

Методист Олександр Шульгін провів зустрічі з керівництвом та студентами навчальних закладів міст Дніпро та Кам’янське Дніпропетровської області.

У Харкові відбувся IV Харківський Міжнародний марафон, який традиційно проводиться навесні. Його популярність зростає з кожним роком. Цього разу в марафоні взяли участь понад 8 тисяч учасників, серед яких і професіонали, в тому числі майстри спорту міжнародного класу, і аматори – студенти, учасники АТО, люди з інвалідністю, бігуни з собаками, батьки з дітьми в колясках та інші. 

Показано 81 - 90 (усього 2458)  Попередня  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  246  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017