Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

19 червня 2017 року на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся фінал змагань Харківської аматорської баскетбольної ліги, які проходили за підтримки Харківської міської ради.

Третій (після Києва та Одеси) семінар для працівників правоохоронних органів, суддівського корпусу, журналістів та представників суспільства проходить у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочав роботу дводенний науковий семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності».

Представники факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Прібитков, Іван Покас та Валерій Пересада відвідали ГУНП в Сумській області та Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ.

Запрошуємо журналістів із Полтавської, Сумської, Харківської, Луганської та Донецької областей на навчальний семінар «Захист професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні: протидія безкарності», який відбудеться 22–23 червня 2017 року у приміщенні Харківського національного університету внутрішніх справ.

Якщо ви зацікавлені взяти участь у заході як учасник семінару або як акредитований ЗМІ, просимо заповнити форму до 18.00 20 червня 2017 року.

Ось і прийшло жадане літо – час відпусток і розваг! Хочеться приємних вражень і яскравих спогадів! І для того не потрібно їхати кудись дуже далеко. Гарно відпочити, набратися сил та енергії можна й на базі «Янтарній», що належить Харківському національному університету внутрішніх справ. Вона розташована на березі Печенізького водосховища, неподалік від Старого Салтова.

30 червня 2017 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми адміністративного права та процесу».
23 червня поточного року о 15:00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться спортивне свято до Дня Конституції України.

Для вихованців Ліцею «Правоохоронець», які щойно поступили на навчання, розпочався Курс молодого бійця. У рамках обов’язкових для всіх першокурсників занять, ліцеїсти знайомляться з новим розпорядком дня, займаються фізичною підготовкою, вивчають спеціальні дисципліни, а у вільний час беруть участь у культурно-освітніх заходах. Сьогодні ліцеїсти відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ.