Для того, щоб розпочати навчання на курсах підготовки до ЗНО, необхідно пройти процедуру реєстрації на Сервері дистанційної освіти ХНУВС за адресою:

http://d-learn.in.ua

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся конкурс «Міс чарівна першокурсниця – 2018». Цей конкурс традиційно проводиться навесні і в ньому беруть участь першокурсниці усіх факультетів університету. Серед претенденток на перемогу були Уляна Штомпель – факультет № 1, Ірина Жаркова – факультет № 2, Дарина Співак – факультет № 3, Юлія Ткаченко – факультет № 4 і факультет № 6 на конкурсі представила Діана Трамбовецька.

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ 14 працівників – представників Дніпропетровського, Одеського державних університетів внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту та ХНУВС пройшли повний курс навчання з підвищення кваліфікації з тактичної та спеціальної підготовки. 

В рамках вивчення навчальної дисципліни «Господарський процес» студенти 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко повели заняття у Господарському суді Сумської області.

Офіцер – це більше, ніж просто професія. Офіцер – це покликання. Це доблесть і честь, вікові військові традиції, відображені в тисячах людських доль. Саме цим людям народ в усі часи довіряв найдорожче – захист рідної землі та її свободи.

У Центрі корекційної та психодіагностичної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ триває процес психологічної підготовки та розвинення необхідних управлінських якостей молодших командирів перших курсів факультетів №№ 1–4. 

Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 на тему «Стан і проблеми національно-патріотичного та духовно-морального виховання молоді». 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ найвродливіші та найталановитіші дівчата усіх факультетів вишу змагатимуться за титул «Міс першокурсниця 2018».

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ для слухачів 5 курсу заочної форми навчання була проведена лекція на тему «Конституційна функція органів прокуратури – нагляд за негласними розшуковими діями органів правопорядку». 

Для студентів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються  за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», було проведено виїзне навчальне заняття на тему «Роль статистики в сучасному суспільстві. Напрямки використання статистичної інформації». Заняття походило на базі Головного управління статистики у Харківській області.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018