Інструктивна нарада уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти
18-05-2017

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась установча нарада з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Цього року виконувати обов’язки уповноважених осіб будуть 70 представників навчального закладу, які працюватимуть на пунктах тестувань у Харкові та Харківській області. Слід зазначити, що працівники університету з 2008 року беруть участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання на посадах уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

У заході взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректор підполковник поліції Михайло Бурдін і директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Валерій Сокуренко зазначив, що на працівників, які залучаються до проведення зовнішнього незалежного тестування, покладається відповідальна й важлива робота, до якої фахівці університету завжди ретельно готуються. Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, звертаючись до працівників університету, розповів про багаторічну співпрацю з університетом у цьому напрямі, а також зупинився на основних вимогах нормативних документів щодо проведення незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2017 році.

Під час наради також обговорювалися організаційні питання, найбільш поширені ситуації, які можуть виникнути під час тестування, пояснювалися подальші дії та шляхи уникнення таких ситуацій.

 

ВЗГ ХНУВС

 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017