Вступникам ХНУВС 2024 року!
header image

З 01 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подання Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Засідання інтерактивного клубу клініцистів
header image

У межах запланованих заходів інтерактивного клубу клініцистів Сумської філії ХНУВС було проведено черговий тематичний Workshop «Зміни у сфері військового обліку та мобілізації». Студенти-консультанти Юридичної клініки ХНУВС «Правова допомога» у м. Суми спільно з учасниками заходу обговорили актуальні питання, з якими найчастіше звертаються військові.

Як правильно обрати свою професію?
header image

Викладачка кафедри соціології і психології факультету № 6 ХНУВС Надія Чепелєва в межах психологічного проєкту Protection Ukraine провела профорієнтаційну зустріч серед учасниць заходу PSS Avalyst Lviv-Adults. Вона звернула увагу на можливість отримати нову цікаву і потрібну в наш час спеціальність «Психологія».

Відбулося засідання наукового гуртка
header image

Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Станіслав Іванов провів чергове засідання наукового гуртка. Учасники обговорили актуальні питання, пов’язані з широкомасштабною агресією росії проти України та змінами у системі міжнародної безпеки. Курсанти факультетів № 2 та № 3 виступили з доповідями щодо причин початку російсько-української війни та її впливу на трансформацію міжнародної безпеки.

Бінарне заняття з дисципліни «Юридична логіка»
header image

Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін Наталія Павленко та старший викладач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2, майор поліції Павло Мітрухов провели бінарне заняття на тему «Використання законів логіки у юридичній діяльності» для курсантів факультету № 2.

Тема круглого столу – практична психологія у закладах вищої освіти на сучасному етапі
header image

Доцентка кафедри соціології і психології факультету № 6 ХНУВС, кандидатка психологічних наук Яна Пономаренко взяла участь у круглому столі, присвяченому Всеукраїнському дню психолога. Захід був організований і проведений Асоціацією психологів вищої школи України з метою об’єднання зусиль професійної спільноти психологів, які працюють у закладах вищої освіти.

Використання штучного інтелекту у вивченні англійської мови
header image

Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов і Лариса Сазанова взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «A Teachers’ Guide to: Safe and Ethical AI Usage for Learners».

Участь у науково-практичній конференції
header image

Представниці кафедри соціології та психології факультету № 6 взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Психологія міста і містян: проспекція і ретроспекція», організованої Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів
header image

Курс навчання пройшов доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Олександр Авдєєв. Він навчився застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві. Мета курсу – дати розуміння, як можна розвивати культуру академічної доброчесності, попри предмет та напрям викладання.

Курсанти перевірили свої знання у турнірі з психології
header image

Разом із керівницею наукового гуртка кафедри педагогіки та психології ХНУВС Світланою Харченко курсанти 2 та 3 курсів факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Психологія», взяли участь у міжвідомчому фаховому турнірі з психології з нагоди Всеукраїнського дня психолога.