"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Викладач університету пройшла міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації

Викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Заболотна пройшла Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних та науково-педагогічних працівників (Польща – Україна).

Курсант університету взяв участь у молодіжному обміні «Cyberstyler»

Учасник Школи наукового лідерства курсант третього курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Микита Бєлєвцов узяв участь у молодіжному обміні «Cyberstyler» програми Еразмус+ у Німеччині (м. Вісбаден). Мета проєкту – міжкультурний обмін, покращення навичок креативного вираження власної точки зору з використанням медіа та творчості, набуття навичок реалізації соціальних проєктів, у тому числі під час пандемії Covid-19.

Участь у конференції «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021»

Учасник Школи наукового лідерства курсант 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Вадим Наумчик взяв участь в онлайн-конференції «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021», яка була організована у ході реалізації напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

У ХНУВС продовжується тренінг з питань поліцейської діяльності, керованої аналітикою (ILP), та кримінального аналізу

У Харківському національному університеті внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу триває проведення тренінгів з питань поліцейської діяльності, керованої аналітикою (ILP), та кримінального аналізу.

Представники ХНУВС взяли участь у засіданні робочої групи Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у засіданні робочої групи Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, що відбулася в онлайн-форматі на платформі Microsoft Teams. 

Потреби та виклики становлення системи захисту критичної інфраструктури в Україні

Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в інтерактивному вебінарі «Потреби та виклики становлення системи захисту критичної інфраструктури в Україні», що відбувся у рамках співпраці між Радою національної безпеки і оборони України та Фондом цивільних досліджень та розвитку Сполучених Штатів Америки (ФЦДР Глобал) за підтримки Державного департаменту США.

Міжкафедральне бінарне заняття з менеджменту за участі директора іноземної компанії Deloitte consulting

Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надією Сапич та старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Ларисою Гарцуновою було проведене бінарне заняття з дисципліни «Менеджмент».

Участь у Цифровій антикорупційній конференції

Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Олена Лук’янихіна взяла участь у «Цифровій антикорупційній конференції», організаторами якої виступили ГО «Антикорупційний штаб» (Київ, Україна) та Transparency International Estonia (Таллінн, Естонія).

Відбулася зустріч ректора з керівником представництва КМЄС у Харкові

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко зустрівся з керівником представництва КМЄС у Харкові Уве Уруп-Мадсеном. Під час зустрічі Валерій Сокуренко розповів про діяльність та історію Харківського національного університету внутрішніх справ, основні напрями підготовки поліцейських, факультети, відокремлені структурні підрозділи. 

Відбудеться онлайн-лекція «Taктичні аспекти деескалації: презентація досвіду та підходи поліції Німеччини»

08 грудня 2021 року о 15.00 у Мовному центрі Харківського національного університету внутрішніх справ (ауд. 202/4б) відбудеться онлайн-лекція «Taктичні аспекти деескалації: презентація досвіду та підходи поліції Німеччини». Запрошуємо здобувачів вищої освіти, науковий і науково-педагогічний склад долучитися до зустрічі.