"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Участь у вебінарі від молодіжної організації AIESEC

Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 2 курсу факультету № 1 ХНУВС Кристина Коваль взяла участь у вебінарі від міжнародної організації AIESEC, мета якої – підтримання миру та реалізація людського потенціалу за допомогою розвитку лідерських якостей у молоді, відповідних soft-skills та hard-skills.

Зустріч із координаторкою програми в Харківському регіоні Левітт інституту міжнародного розвитку

Відділом міжнародного співробітництва було організовано проведення інформативної зустрічі для здобувачів вищої освіти ХНУВС із координаторкою програми в Харківському регіоні Левітт інституту міжнародного розвитку Оксаною Карпенко. У заході взяли участь курсанти та студенти університету, працівники відділу міжнародного співробітництва. 

Працівники ХНУВС взяли участь у міжнародній програмі з адаптивних навчальних методів та інноваційних практик у м. Варна (Болгарія)

Представники науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародній програмі «Адаптивні навчальні методи, глобальні тренди й інноваційні практики у вищій школі: Європейський досвід». Захід проходив у Варненському університеті менеджменту (Varna University of Managevent), Болгарія.

На шляху інтеграції до Європейського освітнього простору

Співпраця колективу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ з Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) на шляху інтеграції до Європейського освітнього простору продовжується.

Участь у воркшопі «Міжнародне право і співробітництво в часи COVID-19»

Учасники Школи Наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС взяли участь у воркшопі "Міжнародне право і співробітництво в часи COVID-19", що відбувся у Харківському дипломатичному клубі. Партнером заходу виступила ініціатива «Посли європейської молоді» (YEAS initiative), що iмплементується в Україні проєктом EU Neighbours East з 2016 року.

У ХНУВС завершився тренінг «Психологічний супровід в екстремальних ситуаціях»

За підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні (@OSCE.Ukraine.Projects), Міністерства внутрішніх справ України у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся другий етап проєкту міжнародної технічної допомоги «Розбудова тренінгових спроможностей МВС справ України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях».

Координатор проєктів ОБСЄ в Україні посол Генрік Вілладсен відвідав ХНУВС

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав Координатор проєктів ОБСЄ в Україні посол Генрік Вілладсен. Гості зустрілися з ректором університету генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком і першим проректором університету полковником поліції Дмитром Швецем.

Участь у міжнародній конференції «Підготовка правоохоронців – кращі практики навчання бакалаврів та магістрів»

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародній конференція «Підготовка правоохоронців – кращі практики навчання бакалаврів та магістрів», організованій Асоціацією європейських поліцейських коледжів, що відбулася на базі Університету державної служби м. Будапешт (Угорщина).

Участь у Міжнародній програмі наукового стажування «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу»

Завідувач відділення кадрового забезпечення Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Ірина Пуріга та доцент кафедри юридичних дисциплін кандидат юридичних наук, доцент Наталія Дуравкіна, отримавши Міжнародний освітній Грант №IEG/U/2021/04/12, взяли участь у Міжнародній програмі наукового стажування «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу».

До уваги здобувачів вищої освіти ХНУВС!

Запрошуємо здобувачів вищої освіти ХНУВС долучитися до курсу Левітт Інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства». Левітт Інститут міжнародного розвитку (The Leavitt Institute for international development - TLI) – американська громадська неприбуткова організація, яка спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України.