"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Науково-практична конференція до Міжнародного дня боротьби з корупцією

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією в Харківському національному університеті внутрішніх справ у режимі онлайн відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Протидія корупції: правове регулювання і практичний досвід», у якій взяли участь досвідчені науковці, практики й молоді дослідники з України, Литви, Чехії.

Участь у конкурсі «Молодий вчений року»

Старша викладачка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ докторка філософії Оксана Мітрошкіна взяла участь у щорічному конкурсі молодих вчених «Молодий вчений року», організатором якого є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Особливості дотримання академічної доброчесності у Німеччині

Старша наукова співробітниця відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності ХНУВС Катерина Маравська взяла участь у вебінарі «Академічна доброчесність у Німеччині», організованому у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Участь у Конкурсі наукових статей з актуальних питань розвитку кримінологічної віктимології

Здобувачі освіти Харківського національного університету внутрішніх справ – курсант 4 курсу факультету № 4 Роман Романів, курсантка 4 курсу факультету № 2 Анастасія Дорош і слухач магістратури 2 курсу факультету № 1 Віталій Найда взяли участь у Конкурсі наукових статей з актуальних питань розвитку кримінологічної віктимології.

На кафедрі правоохоронної діяльності та поліціїстики відбулося засідання наукового гуртка

Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 на тему «Виконавча влада і адміністративне право». Відкрила засідання керівниця наукового гуртка доцентка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Вікторія Мельник.

Засідання наукового гуртка кафедри соціальних та економічних дисциплін

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ на тему «Нобелівська премія з економіки: історія і сучасність».

Вийшов друком збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України»

Вийшов друком черговий 25-й збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України». Статті збірника висвітлюють широке коло наукових кримінологічних і кримінально-правових питань, актуальних проблем боротьби зі злочинністю, вдосконалення національного кримінального законодавства, правового регулювання, інформаційно-аналітичного й організаційно-управлінського забезпечення протидії злочинності в Україні тощо.

На кафедрі кримінального права і кримінології відбулось засідання наукового гуртка

На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 відбулось чергове засідання наукового гуртка. Його керівник – професор кафедри доктор юридичних наук, професор Андрій Ященко розповів курсантам про найбільш актуальні напрямки наукових досліджень у галузі кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого права.

Життєвими шляхами Григорія Сковороди

Кафедра українознавства факультету № 2 ХНУВС провела виїзне засідання наукового гуртка на тему «Слобожанщина в іменах і датах. Григорій Сковорода» у селі Сковородинівка. Захід відбувся за підтримки профспілки Харківського національного університету внутрішніх справ.

Засідання наукового гуртка кафедри соціальних та економічних дисциплін

Наукове життя курсантів на факультеті № 2 ХНУВС набирає обертів. Ще одним яскравим підтвердженням цього стало відкрите засідання наукового гуртка кафедри соціальних та економічних дисциплін. У засіданні взяли участь керівник та члени гуртка, викладачі кафедри, а також курсанти факультету.