спеціалізованої вченої ради
ректор, генерал поліції третього рангу,
член-кореспондент НАПрН України,
заслужений юрист України,
доктор юридичних наук, професор
Валерій СОКУРЕНКО

У Харківському національному університеті внутрішніх справ функціонує спеціалізована вчена рада Д64.700.01 із правом проведення захистів дисертацій з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальностей 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право (юридичні науки), 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право (юридичні науки), 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність (юридичні науки).

Персональний склад спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 року № 530 у кількості 19 осіб.

Очолює спеціалізовану вчену раду ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України Валерій Сокуренко. Заступник голови спеціалізованої вченої ради (спеціальність 12.00.07) – професор кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Комзюк.

Заступник голови спеціалізованої вченої ради (спеціальність 12.00.08) – старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності доктор юридичних наук, старший дослідник Євгенія Гладкова.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради – начальник відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності кандидат юридичних наук, доцент Сергій Абламський.

До складу ради входять провідні науковці Харківського національного університету внутрішніх справ, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Державного науково-дослідного інституту МВС України, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а також Урядовий уповноважений з питань гендерної політики, заступник керівника Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.