Начальник Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ХНУВС
підполковник поліції
Драновський В’ячеслав Іванович

Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) є структурним підрозділом Харківського національного університету внутрішніх справ, який створено відповідно до рішення МВС України на базі Державної установи «Сумський навчальний центр підготовки поліцейських».

Основними напрямами діяльності центру є підвищення кваліфікації, спеціалізація та первинна професійна підготовка (спеціалізація) працівників Національної поліції.

Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює первинну професійну підготовку поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліції, на посади:

– поліцейських (інспекторів) патрульної поліції;

– слідчих (на основі вищої юридичної освіти);

– дільничних офіцерів поліції;

– інспекторів сектора реагування патрульної поліції (ізолятора тимчасового тримання), старших інспекторів-чергових.

На території центру первинної професійної підготовки розташовані навчальні корпуси, гуртожитки, три спортивні зали (ігровий, тренажерний та для занять з рукопашного бою); стрілецький тир на 25 м; навчальні полігони з криміналістики і тактико-спеціальної підготовки; спортивне містечко, де розташовані загальна і психологічна смуги перешкод, волейбольний майданчик, сучасне поле для міні-футболу зі штучним покриттям, майданчик для гімнастичних вправ та відпрацювання прийомів з тактики самозахисту; вісім будинків для проживання слухачів; стройовий плац та ін.

Слухачами центру є представники Національної поліції з різних регіонів нашої держави, а саме: Сумської, Харківської, Полтавської, Чернігівської, Київської областей.

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою:

40010, м. Суми, вул. Генерала Доватора, 41.

Телефон: (0542) 66-76-95

Факс: (0542) 25-73-32