"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Етап № 1
Реєстрація на сайті Харківського національного університету внутрішніх справ http://d-learn.in.ua/moodle/ (за бажанням)
На Сервері дистанційної освіти http://d-learn.in.ua/moodle/ ррозміщено безкоштовні навчальні матеріали для підготовки випускників закладів вищої освіти до вступу на магістратуру для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО). Особи, які зареєструються на сайті окрім доступу до навчальних матеріалів отримуватимуть своєчасні повідомлення від Приймальної комісії університету щодо строків та етапів вступу на навчання до магістратури за спеціальністю 125 «Кібербезпека».
УВАГА! З 12 березня 2019 року відкрито доступ до реєстрації.
Етап № 2
Реєстрація на сайті УЦОЯО (обов’язково):
Реєстрація на сайті УЦОЯО. З 13 травня по 03 червня 2019 року реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО). Особи, які на час реєстрації навчаються на випускному курсі та отримують диплом після 05 червня також з 13 травня по 03 червня 2019 року обов’язково реєструються для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови;
УВАГА! Під час реєстрації вступника для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови визначається місце складання іспиту (область, місто).
Етап № 3
Складання додаткового вступного випробування (обов’язково для вступників з нетехнічною освітою):
Складання додаткового вступного випробування в університеті з математики для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю  24 травня  2019 року та 25 липня 2019 року для вступників, які зареєструвалися для складання ЄВІ в іншому ЗВО.
Етап № 4
Складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (обов’язково):
Єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської) відбудеться 02 липня 2019 року.
УВАГА! Місце складання іспиту (область, місто) визначається під час реєстрації вступника для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови (Етап № 2).
Етап № 5
Подати заяву на вступ (обов’язково):
Подати до Приймальної комісії університету заяву та необхідний пакет документів для вступу. Прийом заяв вступників на магістратуру за спеціальністю 125 «Кібербезпека» розпочинається з 10 липня та закінчується 23 липня 2019 року.
УВАГА! Вступники подають особисто: документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти; копію документа, що посвідчує особу та громадянство; копію ІПН; 6 кольорових фотокарток розміром 3x4 см; 10 поштових конвертів по Україні; папку із зав’язками.
Етап № 6
Складання фахового вступного випробування (обов’язково):
Фахове вступне випробування з кібербезпеки відбудеться в університеті 26 липня 2019 року.
Етап № 7
Проведення конкурсу та зарахування на навчання (обов’язково):
Вступники зараховуються на навчання на основі результатів складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО), фахового іспиту та після виконання умов до зарахування (подача до приймальної комісії оригіналів документів про навчання та екзаменаційних листків).
УВАГА! Подати оригінали документів та екзаменаційних листків потрібно до 18 години 08 серпня 2019 року.