Дебатний клуб та Школа ораторської майстерності Харківського національного університету внутрішніх справ є частиною системи курсантсько-студентського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ (далі Клуб або Школа), яка забезпечує розвиток дебатів, організацію широкого кола заходів спрямованих на розвиток комунікативних навичок, ораторської майстерності курсантсько-студентської спільноти ХНУВС.

Спільними завданнями Клубу та Школи є:

-  Забезпечення інтелектуального розвитку особистості;

- Формування позитивних якостей та навичок спілкування студентів та курсантів;

- Розвиток критичного мислення;

- Формування активної громадянської позиції;

- Створення умов для спільної колективної діяльності студентів та курсантів;

- Оволодіння мистецтвом проголошення публічних промов;

- Навчання студентів та курсантів мистецтву переконувати, професійно відстоювати погляди в дискусіях;

- Підвищення загального культурного рівня спілкування молоді;

- Підвищення рівня знань серед курсантсько - студентської молоді.

Голова Дебатного клубу та Школи ораторської майстерності ХНУВС – слухач магістратури факультету №1, старший лейтенант поліції Расторгуєва Наталія Олегівна.

Курсантка 3-го курсу факультету #4, рядовий поліції Головня Аміна Ігорівна.

Заступник голови Дебатного клубу ХНУВС – курсантка 2-го курсу факультету №1, рядовий поліції Суслова Поліна Олександрівна.

Відкриття Дебатного Клубу ХНУВС

Учасники тренінгу з ефективної комунікації та парламентських дебатів

Переможці Дебатного турніру на «Кубок ректора ХНУВС – 2019» Дарина Заврічко та Власта Нечаєва

Переможець шорічного дебатного турніру на «Кубок ректора ХНУВС – 2020» Ілля Казмірчук