"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує взяти участь в спецсесії єдиного вступного іспиту для здобуття ступеня магістра

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ (іноземна мова) триватиме з 07 до 15 жовтня 2019 року.

Процедуру реєстрації для участі в спецсесії ЄВІ (іноземна мова) буде здійснювати приймальна комісія університету.

05 листопада 2019 року відбудеться спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту (іноземна мова), яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб в установленому законодавством порядку (Українським центром оцінювання якості освіти встановлено вартість оцінювання однієї особи – 495 гривень).

Звертаємо увагу, що попереднє складання додаткового фахового вступного випробування не є обов’язковою умовою для участі у спецсесії ЄВІ (іноземна мова).

Реєстрація вважається завершеною за умови надходження сплачених вступником коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти для оплати послуг із проведення спецсесії ЄВІ (для здійснення оплати послуги із проведення спецсесії ЄВІ вступнику необхідно скористатися інформаційною сторінкою «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ»). Якщо протягом 5 робочих днів із для завершення реєстрації оплату цієї послуги не здійснено, реєстрація вступника для участі у спецсесії ЄВІ скасовується Українським центром (екзаменаційний листок такої особи вважається недійсним).

61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27
тел. (057) 73-98-300 , (097) 680-13-53


Харківський національний університет внутрішніх справ оголошує додатковий набір вступників на навчання у 2019 році

 Харківський національний університет внутрішніх справ оголошує додатковий набір вступників на навчання у 2019 році (на вільні місця ліцензійного обсягу за кошти фізичних та юридичних осіб) за освітніми програмами підготовки:

  • - магістр (денна та заочна форма навчання);
  • - бакалавр заочна форма навчання  на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» або ступеня вищої освіти, отриманого за іншою спеціальністю.

Документи для вступу на навчання необхідно подати до приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ до 30 листопада 2019 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у приймальній комісії університету за адресою:
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27
тел. (057) 73-98-300 , (097) 680-13-53


Навчальні матеріали для підготовки до ЗНО.
Реєстрація на сервері дистанційної освіти ХНУВС

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ КУРСАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ПО ФАКУЛЬТЕТАХ

Методичні рекомендації з організації та проведення творчого конкурсу у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України

Методичні рекомендації з організації та проведення оцінки рівня фізичної підготовленості у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України


Кафедра військової підготовки
Ліцензійні та акредитаційні документи