На кафедрі іноземних мов факультету № 1 ХНУВС пройшло засідання наукового гуртку за темою «Соціолінгвістична компетенція іншомовного спілкування». Доцент Валентина Почуєва розповіла про сутність та структуру соціолінгвістичної комунікативної компетенції. Було підкреслено, що усі компоненти соціолінгвістичної компетенції взаємопов’язані через поняття культурного та соціального контекстів і оволодіння ними має відбуватися комплексно.

Використання соціолінгвістичної інформації в навчальному процесі сприяє свідомому засвоєнню матеріалу, забезпечує підвищення пізнавальної активності тих, хто навчається, сприяє створенню позитивної мотивації, дає стимул до самостійної роботи над мовою, сприяє морально-естетичному вихованню молоді.