Завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Юрій Жорнокуй та професор кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Святослав Сліпченко дистанційно взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Суб’єкти цивільного права і реформа системи юридичних осіб», присвяченої 50-річчю доктора юридичних наук, професора Фархада Карагусова. Конференція проводилася Вищою школою права «Әділет» Каспійського університету, Республіка Казахстан.

Доктор юридичних наук, професор Юрій Жорнокуй виступив на конференції із доповіддю «Проблематика впливу англо-американських підходів на конструкцію юридичної особи у романо-германській правовій сім’ї», де було розкрито напрями удосконалення правового регулювання відносин за участі юридичних осіб у контексті рекодифікації цивільного законодавства України. Доктор юридичних наук, професор Святослав Сліпченко підготував доповідь «Напрями реформування правової основи юридичних осіб як носіїв особистих немайнових прав у Республіці Казахстан: сторонній погляд». Було розкрито напрями удосконалення правового реформування правової основи юридичних осіб у контексті визнання їх носіями особистих немайнових прав.