Слухачі інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ разом із фахівцем Віталієм Магдалюком відвідали одне з найулюбленіших місць відпочинку харків’ян – Саржин яр. Серед слухачів інституту багато представників інших областей України, тих хто у Харкові вперше. Тому знайомство з новим містом – завжди цікаво й пізнавально.

Саржин яр – це балка, довжиною близько 12 км з пологими схилами, розташована у центрі міста. Є природничою пам’яткою місцевого значення й відома природним витоком мінеральної води. Багато зелених насаджень, сучасні спортивні майданчики для дітей і дорослих, затишні куточки для відпочинку, чудові квітники, водойми, інші інфраструктурні об’єкти, що з’явилися після реконструкції, додали Саржиному яру ще більше привабливості та комфорту. Харків’яни та гості міста із задоволенням проводять тут вільний час не лише у вихідні, але й у будні. Будь-якої пору року тут завжди приємно трохи відпочити, подихати чистим повітрям, попити цілющої води, заспокоїтися та набратися нових сил.