З 23 липня по 08 серпня 2021 року у Токіо (Японія) проходила «Олімпіада – 2020». До складу Збірної України з артистичного плавання, що виборола бронзову медаль, увійшла аспірантка Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Резнік. Олімпійську медаль команда виборола вперше в історії артистичного плавання України.

Катерина Резнік у 2020 році закінчила магістратуру Харківського національного університету внутрішніх справ і зараз навчається в аспірантурі за спеціальністю 053 «Психологія», спеціалізація 19.00.06 «Юридична психологія». Катерина бере активну участь у життєдіяльності поліцейського закладу вищої освіти, займається науковою роботою, працює над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Ми пишаємося успіхом харків’янок і бажаємо подальших перемог!