Учасники Школи Наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС взяли участь у воркшопі "Міжнародне право і співробітництво в часи COVID-19", що відбувся у Харківському дипломатичному клубі. Партнером заходу виступила ініціатива «Посли європейської молоді» (YEAS initiative), що iмплементується в Україні проєктом EU Neighbours East з 2016 року. Вона була започаткована та фінансується Європейським Союзом у рамках політики Східного Партнерства та покликана сприяти підвищенню рівня обізнаності про діяльність Європейського Союзу.

Протягом воркшопу учасники дізнавалися про особливості міжнародного права та співробітництва з міжнародними організаціями під час пандемії. Спікерами заходу виступили фахівці з різних напрямів. Доцент кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого кандидат юридичних наук Ірина Кудас розповіла про основи міжнародного права та його роль у сучасному суспільстві. Офіцерка з прав людини програми «UN human rights» в Україні Елішка Москова зупинилася на питаннях впливу COVID-19 на права людини. Молодіжний делегат України до ООН, проєктний менеджер Харківського Дипломатичного Клубу й засновник ГО «Платформа Публічної Дипломатії» Денис Ганжа поділився інформацією щодо Молодіжної дипломатії у часи COVID-19. Координаторка American Spaces в Україні Єлизавета Глибченко представила презентацію на тему «Американські простори в Україні». Національна координаторка ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні Лілія Антонюк детально розглянула тему «Східне партнерство: особливості єврoінтеграційних процесів в Україні».

Усі учасники заходу отримали сертифікати.