Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 1 Ірина Гоголь та старша викладачка цієї ж кафедри Любов Русанова разом зі старшим викладачем кафедри кримінального права і кримінології кандидатом юридичних наук, доцентом, майором поліції Олександром Олішевським провели бінарне заняття англійською мовою для курсантів другого курсу факультету № 4 за темою «Кримінальна відповідальність неповнолітніх під час пограбувань».

Курсанти дізналися з якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності, які види покарань застосовуються до неповнолітньої особи, в яких випадках неповнолітню особу можуть засудити до позбавлення волі, звільнити від кримінальної відповідальності або від відбування кримінального покарання. Курсанти також обговорили застосування заходів виховного характеру відносно малолітніх осіб з метою попередження скоєння крадіжок або пограбувань.