Учасники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти 2 та 3 курсів факультету № 1 Софія Переверзєва,  Ігор Сумін та Вадим Наумчик у рамках взаємодії із пошуковим загоном «Lisa Alert» долучилися до повторного пошуку безвісти зниклої людини у селищі Дементіївка Дергачівського району Харківської області. Курсанти, родичі та представники пошукового загону розподілилися на групи та ретельно оглянули територію селища та прилеглу місцевість. Було обстежено значну територію Дергачівського району, у тому числі важкодоступні зарості біля болот і озер, вкриті густою травою ділянки біля населених пунктів, старих кладовищ та покинутих будівель, а також лісосмуги вздовж полів та доріг. На жаль, зниклого так і не вдалося знайти.