61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Працівники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ з числа персоналу з технічного обслуговування повітряних суден Руслан Снегірь та Олександр Грінченко пройшли повний курс навчання техніків-інструкторів у тренувально-навчальному центрі компанії «AIRBUS HELICOPTERS» у м. Маріньян (Франція) на курсі «Modules for Airframe Instructors».

Ці курси організовані та проведені компанією «Airbus Helicopters» у рамках виконання контракту з ДП «УАТП «Хорів-АВІА» щодо поставки 55 гелікоптерів для органів системи Міністерства внутрішніх справ України.

Набуті знання та досвід дозволять покращити рівень теоретичних і практичних методів викладання з обслуговування гелікоптерів Н225 для навчання інших працівників Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, студентів та курсантів, здобувачів вищої освіти та технічного персоналу авіаційних підрозділів МВС України.

КЛК ХНУВС