Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 2 курсу факультету № 1 ХНУВС Кристина Коваль взяла участь у вебінарі від міжнародної організації AIESEC, мета якої – підтримання миру та реалізація людського потенціалу за допомогою розвитку лідерських якостей у молоді, відповідних soft-skills та hard-skills.

AIESEC діє за підтримки ООН, активно висвітлює проблеми сучасного світу крізь призму Цілей сталого розвитку. Основна діяльність AIESEC є організація міжнародних обмінів та стажувань, форумів, тренінгів та інших соціально-значимих проєктів. Координатори організації розповіли про найвідоміших випускників організації AIESEC, серед яких: засновник першого локального комітету AIESEC в Україні, президент Торгово-промислової палати України, член Ради директорів Генеральної Асамблеї Європалати Геннадій Чижиков, громадська діячка, засновниця українського благодійного фонду онкохворим дітям «Таблеточки» Ольга Кудиненко, 42-й президент Сполучених Штатів Америки Білл Клінтон, 7-й Генеральний секретар Організації об’єднаних націй Кофі Аннан та інші.

Під час онлайн-зустрічі відбулось обговорення наступного інтерв'ю, після якого будуть визначені переможці, які зможуть долучитися до міжнародної організації AIESEC та бути координаторами відділів «Outgoing Global Teacher», «Outgoing Global Talent», «Marketing» або «Partnership Development».