Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко разом із курсантами 2 курсу Георгієм Торяником та Дариною Вербицькою провели профорієнтаційну роботу в одинадцятому класі  Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

Учням розповіли про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ, запропонували переглянути відеоролики про студентське та курсантське життя, поділилися враженнями щодо навчання у поліцейському виші та розповіли чому вирішили стати поліцейськими. Також курсанти відповіли на запитання щодо умов навчання та особливостей професійної підготовки майбутніх поліцейських та отримали інформативну продукцію.

Сумська філія ХНУВС