У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся черговий випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських за спеціалізацією «органи досудового розслідування». 24 вперше прийнятих співробітників слідчих підрозділів Національної поліції України разом із 47 оперуповноваженими Департаменту оперативної служби успішно завершили шестимісячну програму первинної професійної підготовки поліцейських та отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією 5162 «Поліцейський».

Привітали випускників із успішним завершенням первинної професійної підготовки та вручили дипломи перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець і проректор полковник поліції Сергій Бортник.