У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл на тему «Військово-патріотичне виховання молоді: досвід та перспективи», що був організований і проведений кафедрою військової підготовки ХНУВС.

У заході взяли участь проректор університету, доктор юридичних наук, професор Анатолій Клочко, завідувач кафедри військової підготовки, кандидат військових наук, старший науковий співробітник Сергій Бабак, доцент кафедри військової підготовки, кандидат історичних наук, доцент Ігор Ващенко.

Круглий стіл був присвячений Дню захисників і захисниць України, 100-річчю подій Української революції 1917–1921 років та вшанування пам’яті її учасників.

У роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри, студенти кафедри військової підготовки та представники Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Національної академії Національної гвардії України, Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «ХПІ», військової частини № 3005 Національної гвардії України.

За результатами роботи круглого столу буде видано збірку тематичних матеріалів.