61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла ІІІ загальнокомандне місце за результатами чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС. Змагання проходили з 12.10.2021 р. по 13.10.2021р. у м. Одеса.

В особистому заліку спортсмени університету посіли наступні призові місця:

ІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 2 рядовий поліції Дмитро Медведєв;

ІІІ місце – курсант 4 курсу факультету № 2 рядовий поліції Марк Романенко;

ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 рядовий поліції Вадим Дорохов.

Підготовку збірної команди до чемпіонату провели представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3, тренери: старші викладачі кафедри майор поліції Олександр Соколов та майор поліції Михайло Калюжний, викладач кафедри – старший лейтенант поліції Владислав Бурхайло.