61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Напередодні Дня захисників і захисниць України студенти першого курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом зі своєю кураторкою – доценткою кафедри кримінального права та кримінології Валерією Самотієвич відвідали музей університету.

Майбутніх фахівців ознайомили з фондовою колекцією артефактів, віртуальних (в електронному вигляді) і документальних матеріалів, присвячених історії створення та подальшому розвитку університету, а також з історією органів внутрішніх справ України та поліцій деяких інших країн світу.

Студенти дізналися про історію створення університету, досягнення та традиції, якими славиться заклад вищої освіти.