На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 відбулось чергове засідання наукового гуртка. Його керівник – професор кафедри доктор юридичних наук, професор Андрій Ященко розповів курсантам про найбільш актуальні напрямки наукових досліджень у галузі кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого права.

Доцентка кафедри кандидат юридичних наук, доцентка Дар’я Казначеєва ознайомила курсантів із Положенням про академічну доброчесність у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Викладачка кафедри кандидатка юридичних наук, доцентка Тетяна Шевчук розповіла про регіональні, всеукраїнські та міжнародні наукові конкурси, гранти, конференції у 2021/2022 навчальному році.

За підсумками засідання керівником наукового гуртка були висловлені слова щирої вдячності учасникам засідання за проявлену зацікавленість і участь у його проведенні.