Голова Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда взяв участь у семінарі на тему «Демократія в 21 столітті. Виклики демократії під час пандемії: громадська та політична участь молоді». Семінар відбувся у рамках міжнародної програми «Розширення прав і можливостей молодих лідерів під час пандемії». Програма має на меті надихнути молодих активістів із Грузії, Молдови та України здійснювати колективні дії задля вирішення загальних проблем та побудови більш стійкого суспільства після пандемії COVID-19.

Спікером виступив Джордж Мелашвілі – громадський діяч, вчений Східної Азії, який є засновником і президентом Інституту Європа-Грузія, співробітником Мережі дизайнерів політики Фонду Маршалла Німеччини.

У рамках онлайн-заходу учасники активно обговорювали проблемні аспекти участі молоді у демократичних перетвореннях, корупційні, світоглядні проблеми та шляхи їх вирішення у країнах Східного Партнерства.