З 24 по 26 жовтня у Києві відбудеться турнір з практичної стрільби «Чемпіонат Міністерства внутрішніх справ України з практичної стрільби на Кубок Міністра». У ньому візьмуть участь команди центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, Національної гвардії України та закладів вищої освіти МВС. Серед учасників турніру – команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

Напередодні змагань з учасниками турніру зустрівся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав команді успішно виступити, продемонструвати свої вміння влучної стрільби і, звичайно ж, перемогти. Витримки та влучності побажали університетській команді перший проректор полковник поліції Дмитро Швець, ректор університету 2012–2015 рр. генерал-полковник міліції Сергій Гусаров, проректор Анатолій Клочко.

Команду університету представлятимуть – завідуючий кафедри вогневої підготовки, керівник команди, полковник поліції Віталій Федоров, тренер і учасник змагань доцент цієї ж кафедри Максим Владимиров, старший викладач кафедри, капітан поліції Ігор Луценко, слухач магістратури факультету № 3 лейтенант поліції Сергій Подтопта, курсант 4 курсу факультету № 2 капрал поліції Сергій Черкаський, провідний фахівець факультету № 5 старший лейтенант поліції Станіслав Потопальський.

У турнірі беруть участь команди-переможниці та призери чемпіонату на Кубок Міністра внутрішніх справ зі стрільби, що відбувся влітку поточного року. Це – десять команд, три з яких представляють заклади вищої освіти системи МВС України: Донецький юридичний інститут МВС України, Київська національна академія внутрішніх справ та Харківський національний університет внутрішніх справ, три команди від Національної поліції України, три команди Державної прикордонної служби України та одна команда Національної гвардії України.