Напередодні Дня Організації об’єднаних націй, що відзначається 24 жовтня, у музеї Харківського національного університету внутрішніх справ відкрито нову виставку «Іменем народів світу», підготовлену відділом соціально-гуманітарної роботи.

Честь захищати життя і права людини під прапором ООН мали багато представників нашого університету. І це не тільки провідні фахівці, але згодом і випускники спеціального факультету, який з 2001 року здійснював підготовку за спеціалізацією «Міжнародна правоохоронна діяльність». Увагу курсантів факультету № 4 привернули і особисті речі учасників цивільної поліції у миротворчих місіях ООН: Олексія Теличкіна, Анатолія та Вадима Коршенко, Валентини Почуєвої та інших. Під час тематичної екскурсії були використані і роздруковані матеріали, які більш докладно познайомили курсантів зі структурою ООН та напрямками її діяльності в Україні.

Принагідно курсанти ознайомилися із тимчасовою виставкою «Воїни».

Запрошуємо курсантську і студентську молодь до ознайомлення з матеріалами виставки.

Заходи проводяться згідно з діючими карантинними нормами.

Директор музею Андрій Прохоров