Учасник Школи наукового лідерства курсант 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Шкурат пройшов онлайн майстер-клас, темою якого стало стажування в інституціях ЄС для української молоді. Спікерами виступили Єлизавета Маркова, Іванна Малчнівська, Дмитро Мамаєв. Було розглянуто питання про те, як потрапити на стажування до Європейської комісії та Європейського Парламенту. Також курсант дізнався, які можливості він отримає після подання документів та відбору, якою є процедура подачі заявки на участь у стажуванні та відбору успішних аплікантів,  на що варто звертати увагу під час заповнення аплікаційної форми тощо.

Майстер-клас допоміг розібратися у важливих питаннях сьогодення у сфері  міжнародної діяльності, що є актуальним для учасників Міжнародного центру Школи наукового лідерства.