Головний спеціаліст відділу вищої освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Наталія Сухорукова провела практичне заняття для курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Харківського національного університету внутрішніх справ з дисципліни «Адміністративно-юрисдикційна діяльність міліції громадської безпеки». Тема заняття – «Адміністративно-юрисдикційна діяльність міліції громадської безпеки щодо правопорушень, які посягають на громадський порядок та громадську безпеку». Ініціатором та організатором проведення цього заняття стала доцент кафедри адміністративної діяльності органів внутрішніх справ Мар’яна Качинська.

Під час заняття було розглянуто адміністративно-правову характеристику складу правопорушення, передбаченого ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, причини та умови, що призводять до вчинення насильства в сім’ї. Також лектор проаналізувала форми співпраці дільничного інспектора міліції та органів державної виконавчої влади на місцях щодо профілактики, виявлення, припинення та притягнення до відповідальності винних у вчиненні правопорушень у сімейно-побутовій сфері.