У рамках реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України, було проведено бінарне заняття з дисципліни Практикум з особливостей тактики проведення окремих слідчих дій для курсантів 4 курсу факультету №1. Заняття проводили професор кафедри криміналістики та судової експертології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ігор Пиріг та доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету №1 ХНУВС Василь Корнієнко.

Бінарне заняття було присвячено тактиці проведення слідчого експерименту. Розглядалися питання особливостей тактики відтворення обстановки та обставин кримінальної події, проведення вимірів та випробувань, а також взаємодії слідчого з фахівцями на стадії підготовки та проведення вказаних дій. Професор Ігор Пиріг поділився з курсантами своїм багаторічним досвідом у правоохоронній сфері, зокрема на посаді експерта-криміналіста. Курсантська аудиторія із задоволенням слухала цікаві приклади з практики проведення окремих слідчих дій. Корисні поради стануть в нагоді майбутнім слідчим, які скоро будуть направлені на стажування у практичні підрозділи Національної поліції України.