61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

26 листопада 2021 року о 15.00 у Мовному центрі Харківського національного університету внутрішніх справ (ауд. 202/4б) відбудеться онлайн-презентація на тему «Гендерна рівність, Резолюція ООН 1325 та СММ».

Доповідач – спостерігач Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, координатор з гендерних питань у Харківському офісі Джейкоб Діннін. Мовна помічниця – Олена Величко.

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, науковий і науково-педагогічний склад долучитися до зустрічі.

Мова проведення заходу – англійська.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу міжнародного співробітництва ХНУВС (icd@univd.edu.ua) та кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС.