2016 рік в Україні проголошений Роком англійської мови. За ініціативою кафедри іноземних мов у Харківському національному університеті внутрішніх справ з 4 по 9 квітня проводитиметься «Тиждень англійської мови», мета якого – підвищення мотивації курсантів та студентів до вивчення іноземних мов.

Заходи відбуватимуться кожного дня. Серед них – країнознавча вікторина, конкурси на кращого знавця граматики та лексики англійської мови, конкурс стінних газет, конкурс відеопрезентацій, концерт іноземними мовами. У конкурсах братимуть участь команди всіх факультетів університету, до складу яких увійдуть кращі знавці іноземної мови.

У заходах також візьмуть участь і представники місії ОБСЄ. Вони проведуть відеолекцію та круглий стіл «Україна в сучасному світі: питання та відповіді».

Журі конкурсів – це фахівці навчально-методичного та інформаційно-технічного відділів, відділу зв’язків з громадськістю, відділу соціально-гуманітарної роботи, а також представники факультетів і кафедри іноземних мов.