На кафедрі інформаційної та економічної безпеки факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання наукового гуртка.

Курсант факультету Дмитро Дикий, який виступив із доповіддю «Соціальна інженерія як фактор кіберзлочинності» зазначив, що злочинці сьогодні активно опановують методи соціальної інженерії. За їхньою допомогою вони отримують від довірливих і недосвідчених громадян конфіденційні дані та ошукують їх.

В обговоренні теми взяли участь члени наукового гуртка Олег Журій, Владислав Лейко, Олена Лапшина, Віталій Григор’єв, Віктор Алексеєнко, Руслан Кодаш, Андрій Кобцев.

Тези цієї роботи будуть надані на наукову конференцію курсантів і студентів ХНУВС.